تبیان، دستیار زندگی
كارلوس: اینتر هرگز پشیمانی موراتی پس از 8 سال حتی اگر اینتر میلان به سران رئال مادرید پیشنهاد رسمی مبنی بر خرید روبرتو كارلوس را ارایه دهد، ستاره‌ی برزیلی پایتخت اسپانیا، دیگر حاضر به بازگشت به جوزپه مه‌آتزا نیست. اخیرا ماسی...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اخباری از

نقل و انتقالات اروپا

كارلوس: اینتر هرگز

پشیمانی موراتی پس از 8 سال

حتی اگر اینتر میلان به سران رئال مادرید پیشنهاد رسمی مبنی بر خرید روبرتو كارلوس را ارایه دهد، ستاره‌ی برزیلی پایتخت اسپانیا، دیگر حاضر به بازگشت به جوزپه مه‌آتزا نیست.

اخیرا ماسیمو موراتی، رییس ثروتمند نراتزوری از علاقه‌ی خود برای بازگرداندن كارلوس خبر داده بود. اما گوش سرعتی رئال هر پیشنهادی را در آینده رد می‌كند. او در این باره گفت: در حال مذاكره با نمایندگان رئال هستم تا قرارداد خود را تا ‌٤ یا ‌٥ سال دیگر تمدید كنیم. چند پیشنهاد از تیم‌های دیگر دریافت كردم. یكی از آنها اینتر است. اما افتخار می‌كنم كه یكی از اعضای رئال مادرید هستم. از شرایط زندگی خود در مادرید كاملا راضی هستم و فرزندان من كاملا با محیط آشنا شدند.

به احتمال فراوان ماه ژانویه، كارلوس قرارداد خود را تمدید خواهد كرد.

این بازیكن فصل ‌٩٦/٩٥ را در اینتر سپری كرد و در پایان فصل توسط روی هاجسون مربی آن زمان نراتزوری فروخته شد. این كار اینتری‌ها بعدها با تاسف هواداران و موراتی رییس باشگاه مواجه شد.

انتقام سران یوونتوس از ترزه‌گه؛

ویری، كورادی یا ایبراهیموویچ جانشین مهاجم الجزایری الاصل 

دیگر فروش دیوید ترزه‌گه، در تورین شایعه نیست.

‌قهرمان ایتالیا، تابستان سال آینده نام مهاجم فرانسوی خود را در لیست فروش قرار می‌دهد. این خبر به معنای آغاز جنگ و نبرد سران یوونتوس برای ادعای اخیر دیوید ترزه‌گه برای تمدید قرارداد است. مهاجم الجزایری الاصل بیونكونری تنها با افزایش دستمزد خود حاضر است قرارداد پیشنهادی یوونتوس را امضا كند. قرارداد فعلی ترزه‌گه سال 2005 خاتمه پیدا می‌كند. یك میلیون پوند دستمزد سالیانه ترزه‌گه در یوونتوس است. این رقم تقریبا با دستمزد بهترین مهاجمان اروپا یكسان است و یووه ترجیح می‌دهد ترزه‌گه را بفروشد تا دستمزد سنیگن و بالای او را بپردازد! چلسی از حالا با 25 میلیون پوند به انتظار پاسخ مثبت سران تورین است. بیونكونری با این مبلغ می‌تواند، مهاجم ارزان‌تری را بخرد. زلاتان ایبراهیموویچ ستاره خط حمله آژاكس یكی از این بازیكنان است. برناردو كورادی هم مورد توجه مارچلولیپی است.

اگر سال آینده كریستین ویری هم به دل آلپی آمد، تعجب نكنید.

قرارداد دائمی مورینتس با موناكو

مورینتس: مسیر درست قهرمانی را پیش گرفته‌ایم 

فرناندو مورینتس، ستاره‌ی خط حمله موناكو می‌خواهد در پایان قرارداد قرضی خود با فرانسوی‌ها، با این تیم قرارداد دائمی امضا كند.

مورینتس كه در اندیشه‌های مربیان رئال مادرید جایی نداشت اكنون به یكی از خطرناك‌ترین مهاجمان لوشمپیونه تبدیل شده است.

زدن 7 گل در 16 دیدار گروه دیده دشام را به تیمی رویایی در فرانسه تبدیل كرده است، در حال حاضر موناكو به رهبری دشام با 7 امتیاز اختلاف در صدر جدول لیگ قهرمانی فرانسه قرار دارد و مورینتس می‌خواهد پیش از بازگشت به رئال مادرید با این تیم به قهرمانی برسد. بازیكن 27 ساله تیم ملی اسپانیا در این باره گفت:«من با امید زیادی پا به موناكو گذاشتم و بدون هیچ پیش قضاوتی باشگاه به تمام آرزوهای من پاسخ داد. اكنون با 7 امتیاز در صدر لیگ فرانسه قرار دارم و با موناكو به مرحله‌ی بعدی لیگ قهرمانان صعود كردم. ما در مسیر درستی برای قهرمانی قرار گرفته‌ایم و امیدوارم ماه می جامی را بالای سر ببریم. مطمئن هستم با این تیم قرارداد طولانی مدت امضا خواهم كرد.