تبیان، دستیار زندگی

میلیاردری با موبایل شکسته!

چرا سبک‌زندگی‌ات شبیه فوق ستاره‌های دیگر دنیای فوتبال نیست؟
عکس نویسنده
عکس نویسنده
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
سادیو مانه، سبک‌ زندگی‌ ستاره‌ فوتبال، بازیکن فوتبال،
"برای سبک زندگی رونالدو و مسی ساخته نشدم" ساده‌ترین و سرراست‌ترین پاسخ سادیو مانه به یک خبرنگار درباره تکراری‌ترین سوال درباره زندگی شخصی‌اش. چرا سبک‌زندگی‌ات شبیه فوق ستاره‌های دیگر دنیای فوتبال نیست؟

سادیو مانه: ترجیح می‌دهم مدرسه بسازم و به افراد فقیر غذا بدهم"دوست ندارم مثل آنها زندگی کنم. آنها را در فضای مجازی دنبال می کنم و این برایم بس است. زندگی آنها را دوست دارم اما این زندگی برای من ساخته نشده است."

مهاجم لیورپول راست می‌گوید. بچه روستای "بامبالی" کشور سنگال که در 7 سالگی پدرش را از دست می‌دهد. فقر مثل همه داستان‌های قهرمانی می‌چسبد به فوتبال. معجون هیجان انگیزی می‌شود برای کشف استعدادی که حالا مانه را در جمع بهترین بازیکنان فوتبال دنیا قرار داده است، برای او حتی موبایل سالم داشتن هم اولویت ندارد.

عکس موبایل شکسته‌اش را احتمالا دیده‌اید. این عکس از کسی که در سال بیش از 11 و نیم میلیون پوند درآمد دارد آنقدر عجیب و غریب است که چندباره درباره صفحه شکسته موبایلش سوال پرسیده شود.

"چرا من 10 فراری، بیست ساعت الماس و دو هواپیمای جت می‌خواهم؟ این برای دنیا چه کار می‌کند و به چه درد می‌خورد؟ ترجیح می‌دهم مدرسه بسازم و به افراد فقیر غذا بدهم".