تبیان، دستیار زندگی
به گزارش تبیان: پنجشنبه و جمعه ، در هفته چهاردهم مسابقات فوتبال لیگ برتر ایران بازی های مهم و حساسی صورت گرفت كه در پی نتایج این دیدارها فعل و انفعالات زیادی درصدر جدول و تیم ها ی بالانشین شكل گرفت و پس از مدتها یعنی 13 هفته...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

ذوب آهن باخت پاس برد تا صدر نشین شود

به گزارش تبیان: پنجشنبه و جمعه ، در هفته چهاردهم مسابقات فوتبال لیگ برتر ایران بازی های مهم و حساسی صورت گرفت كه در پی نتایج این دیدارها فعل و انفعالات زیادی درصدر جدول و تیم ها ی بالانشین شكل گرفت و پس از مدتها یعنی 13 هفته صدرنشین شهرستانی ذوب آهن جای خود را به پاس داد.

درتك دیدار پنجشنبه تیم پرسپولیس در رشت به مصاف پگاه گیلان رفت كه در پایان این بازی دوتیم به تقسیم امتیازها پرداختند و به نتیجه تساوی بدون گل رضایت دادند لازم به ذكر است كه دراین دیدار تیم پگاه توسط دین محمدی یك موقعیت پنالتی را از دست داد و ساشا ایلیچ با مهاراین ضربه اجازه نداد تا قرمزپوشان بازنده این میدان باشند.

در سایر دیدارها و بازی های روز جمعه در تهران و در ورزشگاه آزادی استقلال و پاس دریك دیدار حساس و مهم برای رسیدن به صدر جدول به مصاف هم رفتند كه حاصل این بازی پس از 95دقیقه تلاش یك برصفر بسود پاس بود.

خداداد عزیزی توانست از روی ضربه ایستگاهی زننده تك گل این بازی  شود. حضور 35 الی 40 هزار تماشاگر و میهمانان ویژه ای همچون برانكو ، فخرالدین بگوویچ ، داركو ، بهزاد كتیرایی و وحید هاشمیان بر جذابیت این دیدار افزوده بود، دراین بازی پاس با ارائه یك بازی منطقی و منظم و با اتكا به خلاقیت عزیزی و سرعت برهانی توانست این بازی را به نفع خود به پایان برد و حملات بی شمار تیم استقلال را كه چندین موقعیت گل در برداشت را خنثی سازد.

درسومین دیدار این هفته و درپیكان شهر تهران دو تیم صنعتی یعنی پیكان و سایپا به مصاف هم رفتند كه حاصل این بازی در پایان نتیجه یك بر یك مساوی بود.

در چهارمین دیدار این هفته و در مشهد و دریك بازی زیبا و حساس دو تیم قدرتمند ابومسلم و فولاد به مصاف هم رفتند كه در پایان این بازی هم نتیجه تساوی 2 بر 2 حاصل شد در این بازی سهراب بختیاری زاده هر دو گل فولاد را به ثمر رساند.

در بازی پنجم این هفته و در شیراز صدرنشین مسابقات یعنی ذوب آهن به مصاف تیم جوان و بی ادعای فجر سپاسی رفت كه علاوه بر قبول شكست 2 برصفر درمقابل شیرازی ها صدر جدول را نیز پس از مدتها از دست داد.

در ششمین  بازی هفته چهاردهم و در اهواز دو تیم استقلال اهواز و برق شیراز به نبرد هم رفتند كه دراین دیدار شاگردان  حجازی موفق شدند دریك بازی سخت و فشرده حریف شیرازی خود را با دو گل بدرقه كنند.

در هفتمین دیدار هفته و در نقش جهان اصفهان شاگردان فرهاد كاظمی میزبان شموشك نوشهر بودند كه در پایان سپاهان موفق شد با سه گل از سد حریف نوشهری خود بگذرد و با این نتیجه فرهاد كاظمی و سپاهان سر و سامان بیشتری در جدول بگیرند به این ترتیب و در پایان هفته چهاردهم پاس با 27 امتیاز صدرنشین شد و تیمهای ذوب آهن و پرسپولیس و استقلال به ترتیب دوم تا چهارم شدند.