تبیان، دستیار زندگی
تیم وزنه برداری سایپا قهرمان آسیا شد رضازاده و برخواه بهترین های چهارمین دوره در پایان آخرین روز از چهارمین دوره مسابقات وزنه برداری قهرمانی باشگاه های آسیا، نمایندگان ایران با 20 مدال رنگارنگ به كار خود پایان دادند. در ادام...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

سایپا با رضا زاده قهرمان آسیا شد

تیم وزنه برداری سایپا قهرمان آسیا شد

رضازاده و برخواه بهترین های چهارمین دوره

در پایان آخرین روز از چهارمین دوره مسابقات وزنه برداری قهرمانی باشگاه های آسیا، نمایندگان ایران با 20 مدال رنگارنگ به كار خود پایان دادند.

در ادامه این رقابت ها، در وزن 94 كیلوگرم علی بیگلری از تیم سایپا با مجموع /367 كیلوگرم قهرمان شد.

در این وزن كوروش باقری قهرمان نامدار كشورمان از تیم سایپا كه در دوران مصدومیت به سر می برد با مجموع 5/352 كیلوگرم به مدال نقره دست یافت، وی در حركت یك ضرب با 165 كیلوگرم به مدال طلا دست یافت و در حركت دو ضرب با ركورد 5/192 كیلوگرم مدال نقره را از آن خود كرد.

در وزن 105+ كیلوگرم حسین رضا زاده قوی ترین مرد جهان از تیم سایپا در اولین حركت یك ضرب خود وزنه 180 كیلوگرمی را به روی سر برد تا كسب مدال طلای خود را مسجل كند، وی در حركت دو ضرب در اولین حركت خود به مدال طلا دست یافت ولی به خاطر تماشاگران انبوهی كه برای دیدن رقابت حسین رضا زاده به سالن مسابقه آمده بودند دومین وزنه انتخابی خود را كه 230 كیلوگرم بود در حركت دو ضرب به روی سر برد و مورد تشویق تماشاگران قرار گرفت. وی در مجموع با 410 كیلوگرم قهرمان مطلق این وزن شد.

در پایان این رقابت ها حسین رضا زاده بهترین وزنه بردار و امیربرخواه مربی تیم وزنه برداری سایپا بهترین مربی شناخته شدند.

لازم به ذكر است در چهارمین دوره رقابتهای وزنه برداری باشگاههای آسیا تیم سایپا برای سومین بار قهرمان شد، تیم دانشگاه آزاد، دیگر نماینده كشورمان در جایگاه دوم ایستاد و تیمی از چین سوم شد.