تبیان، دستیار زندگی

متن‌های کوتاه و زیبا برای تولد همسر

می‌توانید در روز تولد همسرتان، با او یک قرار عاشقانه گذاشته و یا با ارسال جملات و پیام‌های زیبا و عاشقانه به همسر خود تبریک گفته و او را خوشحال نمایید.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
پیام تبریک تولد
ابراز عشق با کلمات در روز تولد همسرتان یکی از راه هایی است که می توانید عشق خود را به وضوح نشان دهید، این کار با ارسال یک پیام زیبای تبریک به او خواهد بود.

پیام تبریک تولد

جملات کوتاه عاشقانه مخصوص تولد همسر

عشق بی اندازه ای که در نگاهت نسبت به من داری، گران بهاترین چیز برای من در دنیا است. تولدت مبارک عشق من!
**********
در روز تولد تو بیشتر از قبل حس می‌کنم که بودنت قشنگ‌ترین اتفاق زندگی من است. همسر عزیزم تولدت مبارک.
**********
هر بار که تو رو می‌بینم، دوباره قلبم از عشقت به تپش میفته. تولدت مبارک، همسر بی‌نظیر من.
**********
عزیزم بدون تو نمی­تونستم به اینجا برسم و مردی باشم که الآن هستم. تولدت مبارک عشق واقعی زندگیم.
**********
زادروز فرشته‌ی نازنینی که گرما و عشق را به روزهای زندگی‌ام آورد، مبارک. زندگی‌ام به خاطر وجود تو فوق‌العاده شده است.

پیام تبریک تولد
تمام لحظه های عمرم بدرقه نفس کشیدن توست، به دنبال کوچکترین فرصت بودم تا بزرگترین تبریک را نثار قلب مهربانت کنم. ورق خوردن برگ سبز دیگری از زندگی ات را تبریک می گویم.

ممکن است شما در روز تولد همسرتان مناسب ترین هدیه را او در نظر بگیرید، اما می توانید با افزودن یک پیام دلگرم کننده و دوست داشتنی این روز را خاطره انگیزتر کنید.

عزیزم از صمیم قلب دوستت دارم و امیدوارم بتوانم جوابگوی محبت های بی پایان تو باشم  و سال های سال در کنار هم زندگی زیباتر از قبل داشته باشیم. تولدت مبارک عشق زندگی من.
**********
امروز که تولد توست، برای تو و برای چشم‌های تو هدیه‌ام ناقابل است، خاطراتی از فرداهایمان برای بودنت، همراه ترانه‌های خیس و باران خورده چشم‌هایم و من در هر تولد تو باز زنده می‌شوم. تولدم مبارک!
**********
وجود تو تنها هدیه گرانبهایی بود که خداوند من را لایق آن دانست و هدیه من به تو نازنین قلب عاشقی است که فقط برای تو می تپد، عاشقانه و صادقانه دوستت دارم و سالروز تولدت را تبریک می گوییم.
**********
وقتی نگاه تو به دنیا افتاد یک حس عجیب در دل ما افتاد؛ در گوش بهار آسمان چیزی گفت، نام تو سرزبان گلها افتاد… همسرم تولدت مبارک.
 
پیام تبریک تولد
هرگز بابت یک عمر زندگی در کنار تو و این ماجراجویی‌های فوق‌العاده پشیمان نخواهم شد، عشق من تولدت مبارک.
**********
خوشبختی من در بودن باتو اسـت و روز تولد تو تقدیر خوشبختی من اسـت، تو آمدی و عمیق ترین نگاه را از میان چشمان دریایی ات بـه وصال قلبم نشاندی، زیباترین گلهای دنیا تقدیم بـه تو؛ بهترین عشق دنیا! تولدت مبارک همسرم.
**********
فرق امروز با روزای دیگه اینه که امروز خیلی خاصه؛ امروز یه تولد معمولی نیست، امروز تولد تو، مرد دوست داشتنیه و باید جشن گرفته بشه! تولدت مبارک عشق زندگی من.
**********
همسرم؛ با وجود پرمهتر و نگاه گرمت دنیایی از پاکی، صداقت و صمیمیت را برایم بـه ارمغان آوردی، برای توصیف مهربانی‌ات واژه‌ها یاری نمی دهند. تا ابد بـه تو وفادار خواهم ماند. سال روز شکفتن گل وجودت را عاشقانه تبریک می گویم . . .
 
پیام تبریک تولد
تولد تو؛ تولد من است! چون وقتی تو می‌آیی من زندگی می‌کنم… پس تولدمان مبارک…!هر روزی که با تو هستم جشنی عالی است، که تنها با لحظات زیبا پر شده، دوستت دارم نازنینم، تولدت مبارک!
**********
 امشب چه نازدانه گلی در چمن رسید / گویی بساط عیش مداوم به من رسید
نور ستاره‌ای در شب تولدت / انگار که فرشته‌ای از ازل رسید
فرشته‌ی من تولدت مبارک.
 
پیام تبریک تولد
یک سال بزرگ‌تر شدی، یعنی یک سال بهتر، قوی‌تر و عاقل‌تر شدی، ممنونم که اجازه دادی در سفر زندگی در کنارت باشم. تولدت مبارک مرد زندگی من.
**********
روز تولدت آغاز سفر زیبا و پرهیجان، دور خورشید در ۳۵۶ روز  است. خیلی مواظب خودت باش و سعی کن بهت خوش بگذره. تولدت مبارک!
**********
زیباترین چشم انداز تندیس نگاه توست و قشنگ‌ترین لحظه لحظه روییدن توست. سال روز تولدت را با تقدیم یک سبد گل سرخ تبریک می گویم.
 
پیام تبریک تولد
جانانِ من! روز تولدت را یک جور خاص، عاشق‌تر از حوا، مجنون‌تر از لیلی و شیرین‌تر از فرهاد تبریک می‌گویم
**********
امروز خورشید شادمانه‌ترین طلوعش را خواهد کرد و دنیا رنگ دیگری خواهد گرفت، قلب‌ها به مناسبت آمدنت خوشامد خواهند گفت. فرشته آسمانی سالروز زمینی شدنت مبارک.
**********
مهربانم؛ روز میلاد تو خجسته‌ترین روز زندگی من است. کاش می‌توانستم این روز را در تمام تقویم‌ها ثبت کنم، یا فریاد بزنم و تمام شهر را پر کنم از شادی به دنیا آمدنت.
**********
اولین باری که با هم قدم زدیم، فهمیدم که از این به بعد تک تک‌ قدم‌هایم خاص خواهد بود، چون قرار بود تا آخر عمر کنار تو قدم بردارم. تولدت مبارک.
**********
همیشه به قداست چشمان تو ایمان دارم، چه کسی چشمان تو را این چنین زیبا رنگ‌آمیزی کرده است؟ چه زمان دیگری جهان تواند مانند تویی خلق کند؟ فرشته‌ای هستی در قالب یک انسان…. فقط ساده می‌توانم بگویم: عزیزم تولدت مبارک…
 
پیام تبریک تولد
عاشقانه در انتظار تو هستیم / کم طاقت دیدار تو هستیم
با آمدنت جمال ما روشن شد / حالا که آمدی گرفتار تو هستیم!
تولدت مبارک عزیزم!
**********
می‌گویند هرکسی نیمه‌ای گمشده دارد… تو اما مرد من…تمام گمشده‌ی منی…و من یک هیچ ناتمام که با تو هست می‌شوم… این هیچ ناتمام، عاشقانه تو را دوست دارد… ای مرد دوست داشتنی دنیای زنانه‌ام… تولدت مبارک آقایی من…
**********
وقتی به چشم‌هایت نگاه می‌کنم، آینده‌ی روشنی را می‌بینم که سرشار از عشق و شادی است. با داشتن تو در کنارم، درد و غم به زندگی‌ام راه نخواهد یافت. امروز تولدت را جشن می‌گیرم و تمام عشقی را که در قلبم دارم، تقدیمت می‌کنم. تولدت مبارک!
 
پیام تبریک تولد
تولدت مبارک ای صادق‌ترین، دوست‌داشتنی‌ترین و زیباترین زن کل هستی. چقدر به خودم می‌بالم که میتونم به همه بگم امروز و همیشه مال منی.
**********
داستان زندگی ما خیلی وقت نیست که شروع شده؛ اما امروز کنار همدیگه هستیم و میخوایم تولدتو با هم جشن بگیریم. تولدت مبارک خاص‌ترین آدم روی زمین.روزی که به دنیا آمدی هرگز نمی‌دانستی زمانی خواهد رسید، که آرامش بخش روح و روان کسی هستی که با بودن تو دنیا برایش زیباتر است! بهانه‌ی زندگیم تولدت مبارک.
این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .