تبیان، دستیار زندگی

از این پس در پُرسان مشاوره بگیرید...

بیشتر ما آدمها در زندگی گره ها و مشکلاتی داریم که برایمان تبدیل به یک معضل بزرگ شده است، در صورتی که افراد زیادی هستند که مدت ها پیش توانسته اند به همین مشکلات پیش روی ما غلبه کنند. دیگر وقت آن رسیده که از تجربیات آنها استفاده کنیم و اشتباهات را دوباره تکرار نکنیم.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
مرکز مشاوره سایت تبیان اولین مرکز مشاوره اینترنتی رایگانی بود که فعالیت خود را از سال 1381 آغاز کرده و تا کنون در گروه‌های مشاوره روانشناسی، پزشکی، سلامتی، تغذیه، مامایی، مراقبت‌های مادر و کودک، اشتغال و کارآفرینی، علمی درسی، مشاوره تحصیلی و کنکور، حقوقی، هنر خانه‌داری، معارف اسلامی، سؤالات شرعی، حوزه علمیه، مشاوره پژوهشی، رایانه و فناوری، موبایل، ورزشی و ... مشغول ارائه مشاوره به همراهان خود بوده است.
مشاوره
مرکز مشاوره سایت تبیان با همکاری بیش از 300 نفر از مشاوران مجرب و کارآزموده تا کنون به بیش از یک میلیون پرسش کاربران خود پاسخگو بوده است و در نظر دارد تا در سایت پرسان در راستای فعالیت‌های مرکز مشاوره سایت تبیان و رفع نیازهای مخاطبان خود، به لطف و یاری شما عزیزان به فعالیت خود ادامه دهد.

سایت پرسان فضایی را ایجاد کرده تا کاربران بتوانند پرسش‌هایشان را مطرح کرده و همچنین به پرسش های دیگر کاربران پاسخگو باشند در واقع مأموریت ‌سایت پُرسان به اشتراک‌گذاری تجربیات زندگی و انتقال دانسته های فردی و رشد دانش از طریق پرسش و پاسخ است.

حجم گسترده‌ای از معلومات که برای بسیاری از افراد ارزشمند است، تنها در دسترس تعداد محدودی از آن‌ها قرار گرفته است. پرسان قرار است افرادی با دانش و تجربه‌ی کافی را به افراد نیازمند به این معلومات متصل کند. این کار بدین منظور است که افرادی با دیدگاه‌های گوناگون و تجارب مختلف، گرد هم آیند تا با نظرات یکدیگر بیشتر آشنا شوند و به هر فرد این اختیار داده شود که از معلوماتش به باقی افراد جامعه سود برساند. بنابراین هر فرد در پرسان می‌تواند هم پرسش‌گر و هم پاسخ‌دهنده باشد.

در پرسان همه‌چیز از طرح یک پرسش شروع می‌شود. پرسش‌هایی که تأثیرگذارند، پرسش‌هایی که وقایع اخیر جهان را توضیح می‌دهند، پرسش‌هایی که شما را در لحظات مهم زندگی هدایت می‌کنند و پرسش‌هایی که این موقعیت را فراهم می‌کنند تا پی ببرید چرا افراد متفاوت از هم می‌اندیشند.

طرح پرسش در سایت پرسان محدودیتی ندارد و می‌توانید هر پرسشی که ذهنتان را درگیر کرده بپرسید و پاسخ‌های شگفت‌انگیزی دریافت کنید.
سایت پرسان
تمام فارسی‌زبانان از هرکجای جهان می‌توانند در پرسان پرسش‌های خود را مطرح کنند و از دیگران پاسخ‌های مناسب دریافت کنند و از تجربیات یکدیگر استفاده کنند. پرسان محلی است برای به اشتراک گذاشتن تجربیات زندگی، بیان عقاید و بحث کردن در مورد پرسش‌ها و قرار است برای هر پرسش یک پاسخی وجود داشته باشد پس پرسش‌های شما برای افرادی که ممکن است بتوانند به آن‌ها پاسخ دهند نمایش داده می‌شود. علاوه ‌بر این، می‌توانید مستقیماً از متخصص موردنظرتان درخواست کنید تا به پرسش شما پاسخگو باشد.

پاسخ‌هایی که در پرسان داده می‌شوند از جانب افرادی است که به مسائل آگاه هستند و اطلاعات دست اول دارند. در پرسان می‌توانید پاسخی برای اینکه چرا کره زمین روزبه‌روز گرم‌تر می‌شود، چرا درمان ویروس کرونا هنوز کشف نشده است، چگونه می‌توان یک استارتاپ راه‌اندازی کرد، بهترین هتل شهر رشت کدام است، در روزهای قرنطینه چگونه با خانواده مدارا کنیم، با بچه پرخاشگر چطور رفتار کنیم و... پیدا کنید.

مأموریت ‌سایت پُرسان به اشتراک‌گذاری تجربیات زندگی و انتقال دانسته های فردی و رشد دانش از طریق پرسش و پاسخ است.


در پرسان می‌توانید از افراد الهام‌بخش و متخصصان مستقیماً سؤال کنید و پاسخ‌های آن‌ها را به پرسش‌هایتان را بخوانید. از طرف دیگر با استفاده از هوش مصنوعی پرسان، فید شما شخصی‌سازی شده و پرسش‌هایی مرتبط با فعالیت شما برایتان نمایش داده می‌شود تا در صورت آگاهی لازم، به آن‌ها پاسخ دهید.

 درنتیجه در پرسان می‌توانید دیدگاه‌های مهمی که هیچ‌گاه جایی مطرح نشده بودند و از افرادی که حتی از وجودشان بی‌خبر بوده‌اید، بخوانید و به آن‌ها پاسخ دهید. همچنین پرسان به شما این امکان را می‌دهد که پست‌ها، متن‌ها، عکس‌ها، ویدیوها، لینک‌ها و انواع فایل‌ها و اطلاعات مربوط به خودتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نخستین گام برای دسترسی به وب‌سایت پرسان این است که به‌عنوان کاربر در سایت ثبت‌نام کنید. در بخشی از فرآیند ثبت‌نام در سایت ممکن است از شما خواسته شود که برخی از اطلاعات شخصی خود را وارد کنید، نظیر نام و نام خانوادگی و آدرس ایمیل. البته اگر از کاربران سایت تبیان باشید با انتخاب گزینه ورود با تبیان(تبیان آیدال) می توانید با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود در سایت تبیان وارد پرسان شوید.
تبیان