وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

عوامل موثر در طراحی دکوراسیون اتاق خواب

در مقابل اگر فضای اتاق خواب شما یک فضای جمع و جور و کوچک است استفاده از کاغذ دیواری های رنگی می تواند اتاق را گرفته تر و کوچک تر از آنچه که هست نشان دهد. به همین منظور پیشنهاد می کنیم تا حتما برای رنگ آمیزی و تزئین دیوارها فضا وم متراتژ اتاق را در نگاه اول در نظر بگیرید تا از نتیجه کار لذت کافی ببرید.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
اتاق خواب، تخت خواب، خواب
اتاق خواب جزو مهم ترین و تاثیرگذار ترین قسمت های هر خانه به حساب می آید. چیدمان صحیح دکوراسیون این قسمت از خانه علاوه بر ایجاد فضای مناسب برای استراحت، موجب امنیت خاطر و آرامش نیز می شود. حالا اگر قرار باشد تا برای چیدمان دکوراسیون اتاق خواب خود طراحی بی نظیری را در نظر بگیریم بهتر این است تا عوامل موثر در بهبود طراحی دکوراسیون را شناسایی کنیم. در ادامه همراه ما باشید تا در مورد مهم ترین عوامل تاثیر گذار درطراحی چیدمان اتاق خواب با هم صحبت کنیم.

انتخاب لوازم مناسب با فضا، اولین عامل تاثیر گذار

اولین و مهم ترین نکته تاثیر گذاری که باید قبل از صحبت در مورد دکوراسیون اتاق خواب به آن توجه کنیم، بررسی فضای مناسب است. توجه داشته باشید که در طراحی دکوراسیون اتاق خواب اولین و مهم ترین عامل محیط و اندازه اتاق خواب است.

این که اتاق خواب شما مربع شکل است یا مستطیل شکل، نورگیر دارد یا نه فضای کافی برای چیدمان سرویس خواب دارد یا نه، همه و همه از جمله مواردی هستند که قبل از طراحی باید به آن توجه کرد.

تنظیم نور اتاق خواب، نکته ای که همیشه فراموش می شود

بررسی نور مناسب برای اتاق خواب می تواند یکی از عوامل مهم و اساسی در طراحی دکوراسیون منزل و خصوصا اتاق خواب باشد. نور اتاق خواب می تواند کمک خوبی برای خرید و انتخاب لوازم اتاق خواب خواب و حتی انتخاب رنگ دیوارها به حساب بیاید. می پرسید چرا؟

اگر یک اتاق خواب بدون پنجره و نورگیر را در نظر بگیرید، حتما متوجه اهمیت نورپردازی در اتاق خواب خواهید شد. در این شرایط باید کمبود نور را با سایر عوامل خارجی پر کنید. برای مثال به کارگیری از دکوراتیوها و لوسترهایی با نور مخفی می تواند ایده فوق العاده ای برای جبران کم نوری اتاق خواب به حساب بیاید.

در نظر داشته باشید که نور کافی برای اتاق خواب به شرایط و موارد متفاوتی بستگی دارد. برای مثال اگر اتاق خواب شما تنها محیطی برای استراحت کردن به حساب می آید بهتر است تا از نور کمتری در فضا استفاده کنید اما اگر فضای اتاق خواب شما نقش اتاق کار را هم ایفا می کند، باید نقش نور در اتاق خواب را جدی تر بگیرید.

نکته دیگری که برای تنظیم نور در اتاق باید به آن توجه کنید نوع چیدمان اتاق است. برای مثال نور زیاد و نور لوستری برای اتاق خوابی که دارای تخت خواب دو طبقه است اصلا منطقی به نظر نمی رسد چرا که این نور زیاد موجب آزار فردی است که در طبقه دوم تخت استراحت می کند.
اتاق خواب، خواب،اتاق

انتخاب رنگ مناسب برای دیوارها و وسایل اتاق خواب، جذابت ترین عامل تاثیر گذار

پالت های رنگی همیشه حرف اول و آخر را در دکوراسیون اتاق خواب می زنند. رنگ مناسب دیوارها و لوازمی مانند چراغ خواب، صندلی راک و حتی تخت خواب می تواند تاثیر شگرفی روی جذابیت دکوراسیون اتاق شما بگذارد.

دقت داشته باشید که انتخاب رنگ های مناسب تاثیر بی نظیری روی بزرگ نشان دادن یا کوچک نشان دادن اتاق شما خواهد داشت برای مثال رنگ های خنثی مانند ترکیب طوسی و سفید و یا رنگ استخوانی می تواند به شکل فوق العاده ای اتاق خواب شما را بزرگ تر از آنچه که هست نشان دهد.

در مقابل اگر فضای اتاق خواب شما یک فضای جمع و جور و کوچک است استفاده از کاغذ دیواری های رنگی می تواند اتاق را گرفته تر و کوچک تر از آنچه که هست نشان دهد. به همین منظور پیشنهاد می کنیم تا حتما برای رنگ آمیزی و تزئین دیوارها فضا وم متراتژ اتاق را در نگاه اول در نظر بگیرید تا از نتیجه کار لذت کافی ببرید.

خرید اکسسوری های مناسب برای اتاق خواب، مرحله نهایی چیدمان یک اتاق خواب لوکس

وقتی رنگ دکوراسیون اتاق خواب مشخص است دیگر هیچ چیزی به اندازه اکسسوری ها تاثیر خودش را نشان نمی دهد. شما می توانید برای جذاب تر شدن چیدمان اتاق خواب خود از دکوراتیوهای مانند تابلوهای چندتایی استفاده کنید و یا با کمک روتختی و رو بالشتی های رنگی و مناسب با دکوراسیون اتاق خود جذابیت هر چه بیشتر را به فضای اتاق خود ببخشید.

استفاده کوسن های رنگی، پاف های جلومیزی و میز عسلی های ست شده با تخت خواب و تشک رویا هم می تواند به بهتر شدن و بهینه تر شدن دکوراسیون اتاق شما کمک کند.

اما مهم ترین نکته و البته طلایی ترین نکته ای که به آسانی و با هزینه کم می توانید به آن برسید، استفاده از گلدان و گیاهان های آپارتمانی در فضای اتاق خواب است. شما می توانید حتی بدون استفاده از گلدان و تنها با در آب گذاشتن شاخه ای از گیاه دلخواهتان مانند پتوس، به گوشه ای از اتاق خواب خود جان تازه ای دهید.
اتاق خواب، خواب، خوابیدن

فروشگاه اینترنتی بلج، متفاوت ترین فروشگاه آنلاین سرویس خواب و لوازم خواب

از هر چه بگذریم صحبت از خرید مهم ترین و اصلی ترین موارد در اتاق خواب یعنی سرویس خواب و تخت خواب خوش تر نیست. چرا که نمای اصلی یک اتاق خواب شیک تنها با وجود یک سرویس تخت خواب لوکس مشخص می شود. به همین منظور پیشنهاد می کنم پس از تصمیم گیری در مورد فضای اتاق خواب، رنگ دیوارها و نور اتاق حتما با مراجعه به سایت فروشگاه اینترنتی بلج، بهترین و به روز ترین سرویس خواب های موجود در بازار را با قیمت مناسب و ارزان تهیه کنید.

شما می توانید برای مشاهده کلیه محصولات این برند ایرانی و خوش نام به سایت اینترنتی فروشگاه مراجعه کنید.
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین