وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

مدیر عامل سازمان ورزش شهرداری تهران:

مجموعه‌های ورزشی طبق استانداردهای ستاد ملی مقابله با کرونا بازگشایی می‌شوند

مدیر عامل سازمان ورزش شهرداری تهران از بازگشایی مجموعه‌های ورزشی طبق استانداردهای ستاد ملی مقابله با کرونا خبرداد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
وزارت ورزش و جوانان
همایش آموزشی توجیهی فعالیت‌های ورزشی با حضور امیر محسنی مدیر عامل سازمان ورزش شهرداری تهران و اعضای شورای اسلامی شهر تهران در تالار ایوان شمس برگزار شد.

بر اساس این گزارش در این مراسم امیر محسنی مدیر عامل سازمان ورزش شهرداری تهران اظهار کرد: بازگشایی ۵۸ مجموعه ورزشی قطعی شده که ۱۷ خرداد این مجموعه‌ها فعالیت خود را آغاز می‌کنند. با توجه به اینکه طبق آخرین اطلاع رسانی ستاد ملی مبارزه با کرونا و تأییدیه وزارت بهداشت و وزارت ورزش و جوانان در اعلامیه شماره ۱۶، انجام بازی‌های والیبال و فوتبال سالنی مجاز شمرده شده‌اند، شمار مجموعه‌های ورزشی که بازگشایی می‌شوند، به ترتیب افزایش پیدا خواهد کرد.

وی درباره چگونگی انتخاب نوبت بازگشایی مجموعه‌های دارای مجوز فعالیت، در مناطق مختلف، گفت: بازگشایی مجموعه‌های ورزشی طبق استانداردهایی که ستاد ملی مقابله با کرونا و بر اساس تعداد رشته‌هایی که آزاد می‌شوند و امکان فعالیت دارند انجام می‌شود و این مجموعه‌ها بر اساس شرایط منطقه‌ای بازگشایی نمی‌شوند. اما از آنجا که سازمان ورزش تهران مجموعه‌های مختلفی در همه مناطق تهران دارد، مجموعه‌هایی که بازگشایی می‌شوند در تمام مناطق ۲۲ گانه پخش شده‌اند.

محسنی بیان کرد: سازمان ورزش شهرداری تهران به‌عنوان متولی ورزش شهروندی وظیفه ایجاد نشاط در بین شهروندان را بر عهده دارد و بر این اساس کمترین میزان دریافت شهریه را در مقایسه با مجموعه‌های ورزشی خصوصی و سایر نهادها دارد.
منبع: خبرگزاری آنا
این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین