تبیان، دستیار زندگی

سریال مصری «النهایه» را از سایت «فیلم گردی» دنبال کنید

سریال اکشن النهایه با آغازی متفاوت باعث می‌شود بیننده کنجکاو شود خارج از تمام تبلیغاتی که تاکنون درمورد ابرقدرت‌ها شده است، به این موضوع فکر کند که آیا امکان دارد آینده در دست ابرقهرمان‌هایی غیرآمریکایی باشد؟ آیا امکان دارد آمریکا در آینده مانند شوروی از هم بپاشد؟
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
سریال مصری «النهایه» را از سایت «فیلم گردی» دنبال کنید
سال ۹۹ در شبکه‌های عربی شاهد دو رویکرد متفاوت بودیم، ارائه سریال‌هایی جدید با مضمون سازش با اسرائیل و ابرقدرت‌ها از شبکه عربستان سعودی و سریال «النهایه» با موضوع آزادی قدس و زوال رژیم اسرائیل؛ النهایه به معنی پایان است. تهیه کننده این سریال شرکت مصری «Synergy» است که یکی از بزرگ‌ترین و معروف‌ترین شرکت‌های تهیه کننده فیلم و سریال در مصر است و کارگردانی این اثر متفاوت و اکشنن با «یاسر سامی» بوده است.

سریالی اکشن و تخیلی با آینده‌ای متفاوت

با قدرت گرفتن رسانه‌ها و درصد نفوذ آنها در زندگی افراد، شاهد آن هستیم که تفکر جمعی تحت حجوم بی‌وقفه افکار و تبلیغات رسانه قرار گرفته است. این موضوع باعث می‌شود تا براحتی نتوان به آینده‌ای متفاوت از آنچه رسانه‌ها نمایش می‌دهند فکر کرد. اما سریال «پایان» با رویکردی متفاوت و نمایش دنیای آینده که ربات‌ها بخشی از زندگی انسان‌ها شده‌اند،از طرفی جابجایی قدرت جهانی، سعی کرده‌ است تا نشان بدهد این تغییرات اصلا غیر ممکن نیس. عمرو سمیر عاطف نویسنده فیلمنامه این سریال در مصاحبه‌ای با خبرگزاری آسوشیتدپرس درباره سریال «پایان» گفت: نابودی اسرائیل سرنوشت محتوم صلح و ثبات واقعی و بر مبنای عدالت در منطقه است.

داستان سریال النهایه

سریال «النهایة» داستان زندگی یک مهندس رایانه است که در سال 2120 در یک ویران شهر تحت تسلط «سایبورگ‌ ها»(انسان‌های نیمه ربات) زندگی می‌ کند. این سریال اتفاقات 100 سال آینده را روایت می‌کند که در قالب آن رژیم اسراییل به دست دولت‌های عربی  محو شده و ایالات متحده آمریکا نیز تجزیه شده است. اولین قسمت این سریال شاهد آن هستیم که برای دانش آموزان کلاس تاریخ، عملیات آزاد سازی فلسطین و نابودی اسرائیل تشریح می شود.

سایت تماشای آنلاین فیلم و سریال «فیلم گردی» کاربران را دعوت می‌کند سریال اکشن «النهایه» را به صورت آنلاین مشاهده کنند.

«فیلمگردی» یک سامانه پخش آنلاین ویدئو است که با هدف ایجاد محیطی پاک و مناسب از محتوای جذاب و سرگرم کننده شکل گرفته است، تا بهترین فیلم‌های ایران و جهان را در دسترس خانواده‌های ایرانی قرار دهد.