سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
همه‌ی آنچه لازم است در مورد ویروس کرونای جدید (COVID-19)، بدانید و بخوانید و بپرسید و ببینید

چگونه صدای داخل ماشین را ضبط کنیم؟

تکنولوژی روز به روز در حال پیشرفت است. در حال حاضر با کمک ابزارهای زیادی می توان اقدام به شنود صدای داخلی ماشین کرد. یکی از بهترین ابزارهای شنود صدای داخل ماشین ردیاب شنوددار است. در این مقاله می خواهیم به کاربردها و چگونگی شنود صدای داخل ماشین بپردازیم. در ادامه همراه ما باشید.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
 
چگونه صدای داخل ماشین را ضبط کنیم؟

شنود صدای داخل ماشین چه کاربردی دارد؟
شنود صدای داخل ماشین کاربردهای زیادی دارد. کاربرد اصلی ضبط و شنیدن صدای داخل ماشین، حفظ امنیت بیشتر اتومبیل است. به همین دلیل استفاده از وسایلی مثل جی پی اس ماشین و سایر سیستم های امنیتی بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

1- یک قدم از سارقین جلوتر باشید

آمارها نشان از افزایش آمار سرقت اتومبیل ها دارد. به همین دلیل حفظ امنیت اتومبیل در سال های اخیر اهمیت بیشتری پیدا کرده است. همزمان با افزایش آمار سرقت، دزدان از روش های پیشرفته ای هم برای سرقت ماشین استفاده می کنند. یکی از بهترین روش های مراقبت از خودرو، شنود صدای داخل ماشین است. شنود صدای داخل ماشین به ما کمک می کند حتی در زمان سرقت نیز از تمام اتفاقات داخل ماشین خبردار شویم.

2- دستگاه های شنود صدای داخل ماشین در منزل نیز قابل استفاده است

دستگاه های شنود صدای داخل ماشین کاربردهای دیگری هم دارند. یکی از کاربردهای دستگاه شنود مراقبت از کودکان و سالمندان است. بسیاری از افراد به دلیل محدودیت های سنی نمی توانند به خوبی از خود مراقبت کنند. در این مواقع می توان از یک ردیاب با قابلیت شنود استفاده کرد. به این ترتیب پیش از اینکه هر خطری آن ها را تهدید کند، متوجه شرایط اضطراری می شوید. جالب است بدانید برخی از دستگاه های شنود قابلیت تماس نیز دارند. برای مثال با خرید ردیاب شنوددار می توان از قابلیت تماس خودکار نیز برخوردار شد.
چگونه صدای داخل ماشین را ضبط کنیم؟

3- از دستگاه شنود می توان در سایر وسایل نقلیه نیز استفاده کرد

شنود صدا تنها محدود به اتومبیل نیست. در بیشتر وسایل حمل و نقل می توان اقدام به شنود صدای محیط کرد. برای مثال استفاده از جی پی اس موتورسیکلت می تواند باعث تامین امنیت وسیله نقلیه شما شود. از آنجا که آمار نشان می دهد سرقت موتور سیکلت راحت تر از ماشین است، تامین امنیت این وسیله نقلیه اهمیت بیشتری دارد.

آیا ردیاب شنوددار بهترین وسیله برای شنیدن صدای داخل ماشین است؟
در پاسخ به این سوال باید بگوییم که در حال حاضر وسایل مختلفی برای شنود صدای داخل ماشین وجود دارد. اما در بین تمام فناوری های موجود جی پی اس یا ردیاب ماشین بهترین انتخاب ممکن است. زیرا با خرید جی پی اس همراه علاوه بر شنیدن صدای داخل ماشین می توان امنیت اتومبیل را تامین کرد. کاربرد اصلی ردیاب مکان یابی دقیق است. جی پی اس به کمک ماهواره های در حال گردش به دور زمین می تواند موقعیت دقیق اشیاء و افراد را تعیین کند.

آیا استفاده از دستگاه شنود در داخل اتومبیل قانونی است؟
با مراجعه به متن قانون کشور متوجه می شویم استفاده از دستگاه شنود اگر برای تامین امنیت دارایی خود و پیشگیری از تجاوز دیگران به حریم شخصی باشد، کاملا قانونی است. بنابراین استفاده از دستگاه شنود صدای داخل ماشین به هیچ عنوان منعی ندارد.

قانون زمانی که استفاده از شنود وسیله ای برای استراق سمع و تجاوز به حریم شخصی افراد باشد، آن را غیرقانونی می داند و در این موارد قانون برای متخلفین مجازات تعیین کرده است.
چگونه صدای داخل ماشین را ضبط کنیم؟

چگونه می توان ردیاب شنوددار را نصب کرد؟
اگر به فکر خرید ردیاب شنوددار هستید، باید بدانید نصب این دستگاه به آسانی صورت می گیرد. پس از خرید ردیاب باید دستگاه را شارژ کرد. برخی از ردیاب ها از باتری استفاده می کنند. اما برخی دیگر مستقیما از منبع برق خودرو تغذیه می کنند. با نصب اپلیکیشن بر روی موبایل و اتصال آن به ردیاب می توان به راحتی صدای داخل کابین را شنید.

در خرید جی پی اس شنوددار به چه نکاتی دقت کنیم؟
جدای از برند و قیمت دستگاه جی پی اس باید به منبع تغذیه آن دقت کنیم. همان طور که اشاره کردیم ردیاب شنوددار به دو دسته تقسیم می شوند. ردیاب هایی که از باتری یا منبع تغذیه استفاده می کنند و ردیاب هایی که از باتری استفاده می کنند و نیاز به شارژ مجدد دارد.

 این نکته ممکن است برای برخی کاربران ناراحت کننده باشد. ردیاب های شارژی را می توان برای مصارف شخصی نیز مورد استفاده قرار داد. اما در مقابل ردیاب های سیمی نیاز به شارژ مجدد ندارند و فقط کافی است یک بار آن ها را نصب کنیم. همچنین باید به خاطر داشته باشیم که نصب ردیاب سیمی معمولا دشوار تر از ردیاب شارژی است.
چگونه صدای داخل ماشین را ضبط کنیم؟

آیا استفاده از ردیاب شنوددار ماشین برای همه افراد کاربردی است؟
در پاسخ به این سوال باید بگوییم که این دستگاه الزما مناسب همه افراد نیست. در برخی اتومبیل ها می توان به کمک یک جی پی اس ارزان قیمت یا دزدگیر نیز امنیت اتومبیل را کاملا تامین کرد. اما اگر می خواهیم امنیت ماشین را به طور یکپارچه در اختیار داشته باشیم، قطعا استفاده از ردیاب شنوددار می تواند به ما کمک کند.

خرید ردیاب شنوددار، حضور همیشگی در اتومبیل

در این مقاله به بررسی چگونگی شنیدن صدای داخل ماشین پرداختیم. ردیاب شنوددار را می توان بهترین راه حل شنیدن صدای داخل ماشین دانست. این دستگاه به شما کمک می کند بدون حضور فیزیکی همیشه در ماشین خود حضور داشته باشید و امنیت آن را به بهترین شکل تامین کنید. در پایان پیشنهاد می کنیم برای خرید ردیاب شنوددار به وبسایت جی پی اس خودرو مراجعه فرمایید. جی پی اس خودرو مرجع فروش انواع ردیاب اتومبیل و موقعیت یاب های شخصی است.تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین