تبیان، دستیار زندگی

سردار فضلی: بزودی پاسخ‌های دندان‌شکنی به دشمنان اسلام داده خواهد شد

فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین در پیامی با تبریک و تسلیت شهادت سپهبد قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس، تاکید کرد: سلیمانی‌های جوان در ایران اسلامی بزودی با اذن فرمانده کل قوا پاسخ ‌های دندان شکنی را به دشمنان اسلام خواهند داد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
سردار علی فضلی، فرمانده دانشگاه افسری،
سردار علی فضلی فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) در پیامی شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

خبرشهادت برادرم سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی دل رهبر معظم انقلاب اسلامی و ملت شریف ایران را به درد آورد، اما دشمنان قسم خورده اسلام خصوصا آمریکای جنایتکار و اسراییل غاصب باید بدانند که با شهادت سرداران جبهه مقاومت نه تنها این راه منحل و بسته نمی شود بلکه امروز سردار سلیمانی‌های جوان در ایران اسلامی هستند که بزودی با اذن فرمانده کل قوا پاسخ ‌های دندان شکنی را به دشمنان اسلام خواهند داد.

این فکر، موهوم و باطل است که آمریکا و اسراییل جنایتکار با شهادت سرداران جبهه مقاومت خواب راحتی داشته باشند. بزودی سردار سلیمانی‌ها در ایران اسلامی و ابو مهدی المهندس ها در عراق بر اساس وعده‌های الهی، دشمنان اسلام را به ورطه نابودی خواهند کشید.

در پی این جنایت دردناک، این سرباز ولایت به نیابت از تمامی پاسداران جان برکف جوان دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین ع شهادت بزرگ مردان تاریخ جبهه مقاومت را به صاحب و مولای مان آقا صاحب الزمان عج، مقام معظم رهبری، همرزمان و همه ی ملت مسلمان به ویژه خانواده معظم شهید تبریک و تسلیت عرض می نمایم.

سرتیپ پاسدار علی فضلی
فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع)
منبع: خبرگزاری فارس
این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .