وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

ادامه "پنج ستاره" با حمید گودرزی و بدون جوایز میلیونی

"پنج‌ستاره" شبکه پنج سیما میلیونی و میلیاردی روی آنتن نمی‌رود و جایزه‌های خدماتی و کالای ایرانی را به شرکت‌کنندگان می‌دهد؛ دیماه با اجرای حمید گودرزی به آنتن برمی‌گردد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
مسابقه پنج ستاره
به دنبال فرمایشات رهبری درباره مسابقات بخت‌آزمایی و دستور رئیس سازمان صداوسیما بر تجدیدنظر در مسابقه‌ها و برنامه‌های اسپانسری تلویزیون، مسابقه‌ای به طور موقت کنداکتور شبکه پنج سیما را ترک کرد تا با ساختاری جدید برگردد. حالا "پنج‌ستاره" روزهای آماده‌سازی‌اش را می‌گذراند تا از اواسط دی‌ماه با اجرای حمید گودرزی دوباره روی آنتن برود.

مسابقه‌ای که از زمستان سال 1396 روی آنتن شبکه پنج سیما رفت و اشکان خطیبی در قدم اول اجرای این برنامه را برعهده گرفت. از 25 مرداد 1397 حمید گودرزی مجری "پنج ستاره" شد تا در آن شرکت‌کنندگان با استفاده از اطلاعات عمومی خود و پاسخ به سؤالات حمید گودرزی جایزه 50 میلیونی مسابقه را به دست بیاورند.

محتوا همان اطلاعات عمومی است و جوایز میلیونی هم ندارد، ما بنای‌مان بر مبنای خدمات و کالای ایرانی است


محمد قنبری تهیه‌کننده جدید این مسابقه تلویزیونی است و به خبرنگار تسنیم  از شروع دوباره‌اش در اواسط دی‌ماه خبر داد و گفت: ساختار مسابقه تغییر کرده است و رقابت بین دو نفر روی آنتن پیگیری می‌شود؛ محتوا همان اطلاعات عمومی است و جوایز میلیونی هم ندارد. پنج‌شنبه‌ها و جمعه‌ها در کنداکتور شبکه پنج سیما قرار گرفته و روی آنتن خواهد رفت.

مجید اکبرشاهی مدیر گروه اجتماعی شبکه پنج سیما به جوایز و نوع ساختار جدید مسابقه "پنج ستاره" اشاره کرد و به خبرنگار تسنیم گفت: ما بنای‌مان بر مبنای خدمات و کالای ایرانی است؛ فرض کنید این تاکسی اینترنتی‌ها حامی ما می‌شوند در مراحل مختلفی که شرکت‌کننده پیش می‌رود برندگان‌مان سفرهای رایگان داخلی شهری می‌گیرند یا خدمات دندانپزشکی یا لوازم خانگی و هرگونه خدمات دیگر و یا تولیدکنندگان داخلی پشتیبانمان شوند کالای ایرانی هدیه می‌دهیم.

وی افزود: مسابقه ما 5 مرحله است و 5 ستاره به شرکت‌کننده اختصاص می‌دهیم؛ جایزه نهایی در مرحله پنجم، خاص خواهد بود و مثلاً به برگزیده می‌گوییم تمام کالای برقی منزلتان را عوض می‌کنیم یا فلان خدمات و کالای ایرانی را به او هدیه می‌دهیم. طبق قواعد بازرگانی سازمان صداوسیما این پشتیبان‌ها استعلام می‌شوند و در برنامه حاضر خواهند بود و دیگر از جایزه‌های میلیونی و میلیاردی خبری نیست.

مدیر گروه اجتماعی شبکه پنج سیما در پاسخ به این سؤال که شرکت‌کنندگان چگونه به برنامه می‌آیند و اپلیکیشن و ثبت‌نام رایگان است، افزود: اپلیکیشن و ثبت‌نامی که شرکت‌کنندگان می‌کنند ارزش‌افزوده ندارد و هیچ هزینه‌ای دریافت نمی‌شود؛ اما به دلیل اینکه شرکت‌کننده مسابقه برنامه از اطلاعات عمومی بالاتری برخوردار باشد آزمونی می‌گیریم نوبت‌بندی می‌شوند و به برنامه می‌آیند. سؤالاتی هم درنظر گرفته‌ایم که هیچ‌ فایده‌ای برای مخاطب نداشته باشد و بر زندگی مردم و جامعه اثرگذار و فایده دنیوی و اخروی داشته باشد.
منبع: خبرگزاری تسنیم
این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین