سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

تهدید اغتشاشگران باعث تعطیلی بخشی از بازار شد

قاسم نوده فراهانی با تاکید بر اینکه بازار در شرایط عادی بسر می‌برد، گفت: تهدید اغتشاشگران در خصوص آتش زدن مغازه‌ها منجر به تعطیلی بخشی از بازار شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
قاسم نوده فراهانی
قاسم نوده فراهانی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس با بیان اینکه بازار بزرگ تهران باز است، گفت: در حال حاضر هیچ مشکلی وجود ندارد و خوشبختانه بازار در شرایط عادی به سر می‌برد. 

رئیس اتاق اصناف تهران با بیان اینکه پیش از ظهر 20 درصد از مغازه‌های  بازار شامل بازار طلا فروشان و پارچه‌فروشان بسته بود، گفت: دلیل تعطیلی  مغازه های این بخش تهدید به آتش کشیدن مغازه‌ها  توسط عده‌ای از اغتشاشگران  و سوء استفاده‌کنندگان از شرایط بود. 

دلیل تعطیلی مغازه‌های این بخش تهدید به آتش کشیدن مغازه‌ها توسط عده‌ای از اغتشاشگران و سوءاستفاده‌کنندگان از شرایط بود.


وی گفت: خرابکاران به بازاریان اعلام کرده بودند که در صورتی که مغازه‌های خود را نبندند مغازه‌هایشان را به آتش می‌کشند بنابراین بازاریان برای حفظ امنیت جان و مال خود به ناچار مغازه‌های خود را بسته و مقابل مغازه‌های خود در انتظار بودند تا با بازگشت آرامش کسب و کار روزانه خود را آغاز کنند.

نوده فراهانی با بیان اینکه در بازدیدی که از بازار داشته 80 درصد مغازه‌های بازار باز بودند، گفت: براساس اطلاعات واصله مغازه‌های تعطیل هم در حال حاضر باز شده‌اند و در حال فعالیت هستند. 

وی گفت: با استقرار نیروی انتظامی  امنیت به بازار بازگشته است و قرار است از فردا صبح نیروی انتظامی عده‌ای را به عنوان نگهبان در بازار مستقر کند تا امنیت جانی و مالی کسبه حفظ شود. 
منبع: خبرگزاری فارس
این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین