وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

جبار آذین: «گاندو» سربلند به خط پایان رسید

منتقد سینما و تلویزیون گفت: مجموعه تلویزیونی خوش‌ساخت و بامحتوای «گاندو» هنرمندانه نوشته و هنرمندانه‌تر ساخته شد و هنرمندانه هم به پایان رسید و امتیازی ارزنده در کارنامه تلویزیونی جواد افشار و هنرمندان و همکاران او در گاندو نشاند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
سریال گاندو

«جبار آذین» گفت: گزینش، نگارش و تصویرسازی از سوژه‌ای ملی، بر اساس پرونده‌ای واقعی از یک رخداد امنیتی و سیاسی، الزاماتی را بر سر راه تولید گاندو گذاشته بود که میزان احتیاط و حساسیت پردازش آن را دوچندان می‌کرد.

جدا از ساختار هنری و تلویزیونی خوب، بازسازی و بازنمایی نمایشی و تماشایی شخصیت‌ها و حوادث و رخدادهای واقعی، حساسیت‌های سیاسی و امنیتی و لحاظ منافع ملی، سبب شده بود تا سازندگان گاندو با احتیاط و حساسیت از کنار خط قرمزها عبور کنند و جهت جلوگیری از سوءتفاهم‌های سیاسی، برخی رویدادها و مسایل پرونده واقعی سریال را کمرنگ به تصویر در آورند.

با این همه، بعضی قسمت‌های آن، با واکنش‌های احساسی و سیاسی برخی سیاسیون روبرو شد که هوشمندی و درایت سازندگان سریال و احتیاط سیاسیون، مانع شد تا حاشیه‌های کمرنگ ایجاد شده پیرامون گاندو، شکل جنجال یابد و به دیدگاه‌های مختلف سیاسی و جناحی خدشه وارد کند. از همین رو، خوش ساختی و مضمون و محتوای ملی و انتقال خوب و هنرمندانه آن ها، باعث شد، گاندو در کنار صدرنشینان آثارخوب ملی و پلیسی امنیتی تلویزیون قرارگیرد. امتیازها و ویژگی‌های گاندو، جای تامل و تحسین دارد.

منبع: خبرگزاری فارس
این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین