وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

تهیه‌کننده «اقیانوس آرام»:

سراغ سلبریتی‌ها نرفتیم

تهیه‌کننده برنامه «اقیانوس آرام» درباره پخش سری جدید این برنامه چنین گفت: در طراحی برنامه تلاش کردیم سراغ سلبریتی ها و افراد معروف نرویم و از موفقیت‌ها و تجربیات افراد معمولی سخن بگوییم.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
برنامه اقیانوس آرام

وحید ملتجی، تهیه‌کننده اعلام کرد سری سوم اقیانوس آرام از روز چهارشنبه ۲۹ خرداد تا پایان تابستان به صورت سه روز در هفته حوالی ساعت ۲۱ از شبکه دوم سیما پخش می‌شود.

او ادامه داد: در طراحی و ضبط برنامه به گونه‌ای عمل کردیم که نوجوان در کنار خانواده خود بتواند این برنامه را شب‌ها مشاهده کند و پیام‌هایی که در این برنامه گنجانده شده است برای هر دو نسل می‌تواند مفید و کاربردی باشد.

این کارشناس حوزه کودک و نوجوان درباره محتوای برنامه «اقیانوس آرام ۳» اظهار کرد: درونمایه برنامه همانند سری‌های گذشته اعتماد به نوجوانان است که در این سری تمرکز بر روی موضوع مسئولیت نوجوان برای ساخت آینده انجام شده است.

ملتجی استقبال گسترده مخاطبان از سری‌های گذشته اقیانوس آرام را انگیزه آنها برای تولید سری جدید دانست و گفت: در زمان پخش سری دوم اقیانوس آرام، حدود ۲۰ هزار درخواست از سوی نوجوانان برای حضور در برنامه داشتیم که متأسفانه به دلیل محدودیت فضا، امکان میزبانی از آنها وجود نداشت ولی تصمیم گرفتیم در سری جدید ۵۰ نفر از آنها را در برنامه مورد استفاده قرار دهیم.

تهیه‌کننده برنامه «اقیانوس آرام» در پایان اظهار کرد: علاقه مندان می‌توانند برای درخواست شرکت در سری‌های آینده این برنامه و همچنین ارائه نقطه نظرات در مورد محتوای برنامه می‌توانند به سرشماره ۳۰۰۰۰۱۳۷۳ پیامک ارسال کنند. آدرس اقیانوس آرام در شبکه‌های اجتماعی نیز oghyanousearam@ است.

منبع: ایسنا،
این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین