تبیان، دستیار زندگی
رتیپ امیر حیدری رییس فدراسیون تیراندازی شد در پایان مجمع فدراسیون تیراندازی، سرتیپ اسدالله حیدری با اكثریت آرا و با كسب 21 رای به عنوان رییس فدراسیون تیراندازی انتخاب شد. ‌ سرتیپ اسدالله حیدری، یوسف آجرلو، علیرضا ناصری، صابر ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

انتصابات در فدراسیونهای ورزشی

سرتیپ امیر حیدری رییس فدراسیون تیراندازی شد

در پایان مجمع فدراسیون تیراندازی، سرتیپ اسدالله حیدری با اكثریت آرا و با كسب 21 رای به عنوان رییس فدراسیون تیراندازی انتخاب شد.

‌ سرتیپ اسدالله حیدری، یوسف آجرلو، علیرضا ناصری، صابر خوش كردار و حمیدرضا ناطقی كاندیداهای احراز پست ریاست فدراسیون تیراندازی بودند كه سرتیپ حیدری با احتساب 21 رای از 41 ارایه شده به عنوان رییس این فدراسیون انتخاب شد و حمیدرضا ناطقی با 12 رای، علیرضا ناصری با 4 رای، صابر خوش كردار با 2 رای و یوسف آجرلو با یك رای دیگر آرا را به خود اختصاص دادند.

در این مجمع نماینده‌ی استان كردستان حضور نداشت و رییس هیات تیراندازی آذربایجان شرقی نیز به صورت مكتوب رای خود را ارسال كرد. همچنین یك رای باطل اعلام شد.

علی كفاشیان معاون ورزشی سازمان تربیت بدنی نیز ریاست این جلسه را بر عهده داشت.

دكتر احمدی پور سرپرست فدراسیون بانوان كشور شد

با صدور حكمی از سوی معاون رییس جمهور و ریاست سازمان تربیت‌بدنی، خانم دكتر احمدی پور به عنوان سرپرست فدراسیون بانوان كشور منصوب شد.

به گزارش ایسنا، در حكم صادره مهندس مهرعلیزاده آمده است: به منظور توسعه امر ورزش بانوان در كلیه‌ی نقاط كشور و نیز توسعه‌ی كیفی و ارتقا سطح قهرمانی و افتخار آفرینی و با رعایت نكات مذكور در سند راهبردی نظام جامعه توسعه تربیت بدنی و ورزش بانوان كشور، نسبت به نهایی كردن موضوع تشكیل سازمان ورزش بانوان همت گمارید.