سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

دیدار مدیر حوزه‌های علمیه کشور با جمعی از نیروهای جهادی؛

یاری سیل‌زدگان ترجمان عملی مناجات شعبانیه است

مدیر حوزه‌های علمیه کشور، دیروز در بازدید از مناطق سیل‌زده خوزستان، به روستای حدبه از توابع شهرستان شادگان رفت و در جمع نیروهای جهادی حضور یافت
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
حوزه
به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در خوزستان، آیت‌الله اعرافی، مدیر حوزه‌های علمیه کشور، دیروز در جریان بازدید از مناطق سیل‌زده خوزستان، به روستای حدبه از توابع شهرستان شادگان رفت و در جمع نیروهای جهادی حضور یافت.

وی پس از کسب اطلاع از وضعیت این روستای محاصره شده در سیل، با طلاب و نیروهای جهادی فعال در صحنه دیدار و گفتگو کرد.

وی ضمن ابراز خشنودی از فعالیت طلاب در میدان خدمت گذاری، با اشاره به حضور نیروهای جهادی دفتر آستان قدس رضوی تبریز در روستایی دورافتاده در استان خوزستان گفت: افتخار می‌کنم که در جمع مردمی هستم که با وجود فاصله بسیار زیاد و تفاوت‌های زبانی در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند و برای کمک به هم‌وطنان خود از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند.

همچنین نیروهای جهادی که پس از آیت‌الله اعرافی برای دیدار با ایشان دست از کار کشیده بودند، حضور ایشان را مایه قوت قلب دانسته و از توجه وی به جهادگران ابراز خشنودی کردند.

مدیر حوزه‌های علمیه کشور، نماز ظهر و عصر را در جمع جهادگران و اهالی بخش خنافره اقامه کرده و پس از آن، ضمن سخنانی کوتاه گفت: برای عرض خسته نباشید و خداقوت به میان شما آمده و از دیدن صمیمیت و ایثاری که موجب تقویت وحدت اقوام مختلف کشور شده بسیار خشنود شدم.

وی با اشاره به توجه اسلام به خدمت به هم نوعان گفت: کاری که شما انجام می‌دهید مصداق فرازی از صلوات شعبانیه است که از خداوند توفیق یاری و مواسات هم نوعان سختی چشیده را طلب می‌کند و قطعاً یاری سیل‌زدگان، ترجمان عملی مناجات شعبانیه و عبادتی بزرگ خواهد بود.

منبع: خبرگزاری رسمی حوزه
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین