سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

انگشتر رهبری به جای انگشتر نامزدی

همسر شهید والامقام مهدی قاضی خانی در دیدار خانواده شهدای مدافع حرم با رهبر انقلاب هدیه‌ای به عنوان جایگزین انگشتری نامزدی‌اش که همراه شهید دفن شد از ایشان درخواست می‌کند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
انشگتر رهبری
همسر شهید والامقام مهدی قاضی خانی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ورامین در خصوص انگشتری رهبر معظم انقلاب که امروز به ایشان اهدا شد، اظهار داشت: در دیدار خصوصی خانواده‌های شهدای مدافع حرم که با رهبر انقلاب نامه‌ای برای رهبری نگارش کردم.

وی گفت: در این نامه به ایشان نوشتم که در هنگام دفن پیکر شهید قاضی خانی انگشتر نامزدی خود را همراه با شهید در مزار وی گذاشته و دفن کردم و به خاطر همین خاطر دل تنگ انگشتر نشان خود می‌شوم.

همسر شهید قاضی خانی بیان داشت: من از رهبر انقلاب تقاضای جایگزین انگشتر نشان ازدواج خود را داشتم و در نیمه شعبان در تماسی که از بیت رهبری به بنده اعلام شد که حضرت آقا یک انگشتر جایگزین در نظر گرفتند و این هدیه برای شما ارسال می‌شود.

وی تصریح کرد: انگشتر اهدایی رهبر معظم انقلاب در روز ولادت حضرت رقیه (س) توسط تعدادی از اعضای دفتر ایشان به من اهدا شد.

وی خاطر نشان کرد: بعد از اهدای انگشتر مقام معظم رهبری به خود بالیدم که رهبر انقلاب به تمامی نامه‌ها رسیدگی می‌کنند و مشکلات را مورد بررسی قرار می‌دهد که جای خوشحالی دارد.

به گزارش فارس درخواست یک کلاه صورتی از طرف دختر شهید مهدی قاضی خانی از رهبر انقلاب در فضای مجازی خبر‌ساز شده بود.

در دیدار خصوصی تعدادی از خانواده‌های شهدای مدافع حرم با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در بهمن 97 نیز رهبری در دفتر مشق "نهال" دختر شهید قاضی‌خانی یادداشتی می‌نویسند و هدیه‌ای به معلم نهال می‌دهند.

منبع: خبرگزاری فارس
این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین