تبیان، دستیار زندگی
جمشیدی از عملكرد ضعیف فدراسیون می گوید محمد جمشیدی كه چندی پیش حكم نایب رییسی فدراسیون تنیس را از سوی علی كفاشیان دریافت كرده، از عدم پذیرش این حكم به دلیل حضور شخص" عباس خزایی" در رأس این فدراسیون خبر داد. جمشیدی...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اختلاف فدراسیون تنیس با هیئت تنیس تهران

جمشیدی از عملكرد ضعیف فدراسیون می گوید

محمد جمشیدی كه چندی پیش حكم نایب رییسی فدراسیون تنیس را از سوی علی كفاشیان دریافت كرده، از عدم پذیرش این حكم به دلیل حضور شخص" عباس خزایی" در رأس این فدراسیون خبر داد.

جمشیدی ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: نایب رییسی را نمی پذیرم و نمی توانم با آقای خزایی كار كنم، مگر اینكه اختیاراتی داشته باشم. دنبال پست و مسؤولیت نیستم. اگر می خواستم رییس فدراسیون تنیس باشم خیلی زودتر از این اقدام می كردم.

وی با ابراز نگرانی از وضعیت موجود تنیس كشور اظهار داشت: با شرایطی كه بر تنیس ایران حاكم است این رشته ورزشی هیچ پیشرفتی نخواهد كرد در حالی كه بهترین زمان برای رشد و توسعه آن نیز حال حاضر است.

جمشیدی، موضع گیری های مختلف" عباس خزایی" علیه خود را مورد اشاره قرار داد و تمامی موارد را ناشی از بی توجهی این فرد به " تنیس"  دانست و گفت: خزایی به دلیل اینكه منافع شخصی را دنبال می كند و اختلافات فردی را برمصالح تنیس ترجیح می دهد از حضور من بیمناك است با این اوصاف آینده مناسبی برای این رشته پیش بینی نمی كنم.

تهران در حال حاضر كار خود را با قدرت دنبال می كند و نیاز به دخالت هیچ فردی ندارد، ایشان هم بهتر است وقت خود را صرف شهرستانها و استان ها كند. خزایی تمام فكر و ذكرش ایجاد موانع برای هیأت تنیس استان تهران است و امورمهمش را فراموش كرده و صرفاً تلاشش را معطوف به خدشه دار كردن هیأت تنیس اشاره كرده است...

وی اعلام كرد: خزایی بقایی ندارد، چرا كه هیچ كار مثبتی انجام نداده است.

بازرس فدراسیون تنیس با طرح این سؤال كه بودجه هیأت های تنیس چه شده؟ گفت: به زودی مسائل مالی این فدراسیون را باز خواهم كرد.

ایشان(خزایی)  در بدترین وضعیت ممكن ، مربی خارجی برای آموزش تنیس آورده است. آیا حال حاضر، زمان مناسبی برای جذب مربی خارجی است؟ و اما این مربی صلاحیت كافی را دارد؟ آیا كارنامه یی از ایشان داریم؟ آیا خارجی بودن صرف، كافی است؟

وی در ادامه نگرانی شخص اول ورزش مملكت و همچنین علی كفاشیان، از تنیس ایران را مورد اشاره قرار داد و با اشاره به اظهارات اخیر میرزایی در مورد تنیس و شخص جمشیدی گفت: آقای میرزایی در حد و اندازه یی نیست كه بخواهد توصیه كند، چرا كه ایشان زیر نظرفدراسیون و مسؤولان آن فعالیت می كند و اگر خواسته یی دارد بهتر است با آنها مطرح كند. ایشان توضیح دهند در حضور30، 40 ساله خود چه اقداماتی برای تنیس انجام دادند...

(آقای میرزایی) عملكرد شما طی 30 سال بیانگر این است كه هیچ كاری نكرده اید، چرا اجازه نمی دهید علم روز تنیس وارد شود.

رییس هیأت تنیس استان تهران ادامه داد: ایشان یك فرد سنتی هستند كه بیش از این توانایی ندارند و هیچ منطقی غیر از خود را نمی پذیرند و كار سنتی دیگر پاسخگو نیست.

اینان، دشمنان ورزش تنیس هستند تا دوستان آن.

جمشیدی با تأكید بر نگرانی مهندس مهرعلیزاده از تنیس ایران گفت: اگر میرزایی اظهار داشته كه تنیس پیشرفت خوبی داشته و این مسائل كذب است، پس یعنی مهندس مهرعلیزاده دروغ می گویند. پس باید بگوییم شخص اول ورزش یا به دروغ و اشتباه به خاطر فشارهای من و امثال من نگرانند یا به حق.