تبیان، دستیار زندگی
مسابقات بین المللی استاد بزرگی شطرنج در كیش برگزار می شود مسابقات بین المللی استاد بزرگی شطرنج با حضور قهرمانان و بزرگان این رشته ورزشی از تاریخ 22 لغایت 30 آذر ماه سالجاری در كیش برگزار می شود. این مسابقات به صورت دوره ای ب...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

با حضور قهرمانان و بزرگان ایران و جهان ؛

مسابقات بین المللی استاد بزرگی شطرنج در كیش برگزار می شود

مسابقات بین المللی استاد بزرگی شطرنج با حضور قهرمانان و بزرگان این رشته ورزشی از تاریخ 22 لغایت 30 آذر ماه سالجاری در كیش برگزار می شود.

این مسابقات به صورت دوره ای با حضور بزرگان شطرنج ایران و جهان در یازده دوربرگزار خواهد شد. ولادمیر گرگیف، ویكتوركپوچیك ، سرخان گولیف ، احسان قائم مقامی ، راوی لانكا ، ارازلی ، آنا گلدیف ، دژان بژكف و مرتضی محجوب ، استاد بزرگان ایران و جهان هستند كه در این دوره از مسابقات حضور خواهند داشت .

ضمن اینكه مهرداد اردشی ، امیر ملاحی ، الشن مرادی ابدی و شجاعت قانع  از برترین شطرنج بازان كشورمان نیزدراین مسابقات حضور خواهند داشت. در همین زمان شایسته قادر پوراستاد بین المللی  و قهرمان چند ساله كشورمان نیز در مسابقات سیمولتانه (یك نفر در مقابل چند نفر ) با بانوان شطرنج باز كیش به رقابت خواهد پرداخت.

محسن كاكوان دبیر برگزاری این مسابقات در این مورد گفت : این مسابقات برای اولین بار است كه در كیش و با همت هیات شطرنج موسسه ورزش منطقه آزاد كیش برگزار خواهد شد.

دراقدامی خیرخواهانه

احسان قائم مقامی به نفع بیماران خاص مسابقه شطرنج برگزارمی كند

استاد بزرگ شطرنج دراقدامی خیرخواهانه به نفع بیماران بیماریهای خاص مسابقه شطرنج برگزارمی كند.

احسان قائم مقامی استاد بزرگ شطرنج ایران دراقدامی انسانی وخیرخواهانه روزپنج شنبه 20 آذردریك بازی سیولتانه (بازی همزمان یك نفربا چندین نفر) شركت خواهد كرد.

این بازی به منظوركمك وجمع آوری اعانه برای بیماران خاص عصرروزپنج شنبه ازساعت 15 تا 22 درفدراسیون شطرنج برگزار خواهد شد وشركت درآن برای عموم علاقمندان آزاد است.