تبیان، دستیار زندگی

هواداران تراکتورسازی از دقیقه یک به ما سنگ می‌زدند

مربی تیم فوتبال استقلال گفت: من اولین بار نبود که هواداران تراکتورسازی را در تبریز می‌دیدم ولی تا حالا ندیده بودم از دقیقه یک بازی به ما و نیمکت ما سنگ پرت کنند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
فوتبال
بیژن طاهری در خصوص آخرین شرایط تیم فوتبال استقلال بعد از بازی با تراکتورسازی گفت: ما در حال کار کردن هستیم و همانطور که می‌دانید مشکلاتی داریم. البته همه تیم ها مشکل دارند ولی مشکلات را شفر و بازیکنان عنوان کردند.

وی در خصوص اینکه چرا استقلال در آن شرایط به تراکتورسازی باخت گفت: اصلا تصور نمی‌کردیم به تراکتورسازی ببازیم ولی شرایط این بازی مثل دربی بود! در این بازی موقعیت کم گیر بازیکنان دو تیم می‌آمد و بازی بیشتر در میانه زمین بود. ما هم از فرصت‌هایی که نصیب‌مان شد خوب استفاده نکردیم.

مربی تیم استقلال با اشاره به جو ورزشگاه یادگار امام گفت: تا حالا ندیده بودم تماشاگران تراکتورسازی چنین رفتارهایی انجام بدهند. من اولین بار نبود که هواداران تراکتورسازی را در تبریز می‌دیدم ولی تا حالا ندیده بودم از دقیقه یک بازی به ما و نیمکت ما سنگ پرت کنند.

طاهری ادامه داد:تراکتورسازی با این همه هوادار احتیاجی به این کارها ندارد ولی در این بازی دیدیم که مرتب به سمت مربیان و بازیکنان ما سنگ می‌زدند، اینگونه تحت فشار قراردادن تیم ما اصلا کار درستی نبود.

وی در خصوص اینکه کادر فنی استقلال چه برنامه ای برای بازی با پارس جنوبی برای فراموشی شکست مقابل تراکتورسازی دارد گفت:بازیکنان ما حرفه‌ای هستند، سالها است بازیکنان استقلال در لیگ برتر حضور دارند، هنوز اتفاقی نیفتاده است، تیم های بالای جدول بازی های سختی دارند و قطعا اتفاقات زیادی رقم می‌خورد. ما دوباره بر می‌گردیم و بازیکنان استقلال با غیرت و تلاش از این هفته امتیازات را دوباره جمع می‌کنند.

مربی تیم استقلال در پاسخ به این سوال که آیا استقلال می‌تواند دوباره مدعی قهرمانی شود گفت: مطمئنا همینطور است.اتفاقاتی در لیگ می‌افتد که قابل پیش بینی نیست.ما مطمئنا شرایط خوبی پیدا خواهیم کرد.

طاهری در خصوص وضعیت بازیکنانی مثل ایسما و منشا و همچنین پاتوسی گفت: ایسما بازیکن خوبی است که متاسفانه بدن او عقب تر از سایر بازیکنان است.مشکل ما این است که این نفرات در اردوی استقلال در ترکیه اضافه نشدند و دیر به تمرینات ما رسیدند.زمانی که خارجی های ما به تمرینات رسیدند نیم فصل شروع شده بود و طبیعی است این بازیکنان نسبت به بقیه شرایط بدنی خوبی نداشته باشند.

وی ادامه داد: منشا از نظر بدنی شرایط خوبی دارد ولی تمرین نداشته، مطمئنا او هم شرایط خوبی پیدا می‌کند و می‌تواند به تیم ما در ادامه فصل کمک کند.

مربی استقلال در پایان در خصوص پاتوسی گفت: مطمئنا عملکرد این بازیکن آنقدر با ارزش است که شفر منتظر او مانده است. بازیکنان خارجی باید یک سر و گردن از بازیکنان داخلی بالاتر باشند و من هم امیدواریم این بازیکنان در نیم فصل دوم به ما کمک کنند.
منبع:خبرگزاری فارس