تبیان، دستیار زندگی

آیین خطبه‌خوانی خادمان آستان مقدس کریمه اهل‌بیت (س) برگزار شد

‌در آستانه چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و آغاز دهه فجر، آئین خطبه‌خوانی خادمان حرم حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها برگزار شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
آیین خطبه‌خوانی خادمان آستان مقدس کریمه اهل‌بیت
‌به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه علیهاالسلام، در این مراسم که صبح امروز در شبستان امام خمینی (ره) حرم مطهر برگزار شد، آیت‌الله سعیدی، نماینده ولی‌فقیه و تولیت آستان مقدس ضمن گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی، حرکت در مسیر آرمان‌های امام خمینی (ره) و خون پاک شهدا را ضروری دانست.

بهرام سرمست نیز در این مراسم گفت: امید است در چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، با امید بیشتر به آینده و افتخاری که به گذشته داریم، گام‌های مؤثری را برای بهبود وضعیت مردم و توسعه استان برداریم و دست آورده‌ای دولت را تبیین کنیم.

استاندار قم افزود: همان‌طور که مقام معظم رهبری بیان کرده اند، چهلمین سالروز پیروزی انقلاب، نشانه پیری آن نیست، بلکه نشانه بلوغ و شکوفایی آن و آغاز راه است، برخلاف دسیسه‌های دشمنان که بنا داشتند جمهوری اسلامی ایران این پیروزی انقلاب را جشن نگیرد، در آغاز راه و در دوران شکوفایی انقلاب با گام‌های بلند به‌پیش خواهیم رفت.

در ادامه، آئین خطبه‌خوانی توسط حاج عباس حیدرزاده برگزار شد و شرکت‌کنندگان در این مراسم به زیارت حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها مشرف شدند.

منبع: ایسنا

مشاوره
مشاوره
در رابطه با این محتوا تجربیات خود را در پرسان به اشتراک بگذارید.