تبیان، دستیار زندگی

استفاده از رنگ‌های غیرمنتظره در دکوراسیون منزل

انتخاب رنگ دکوراسیون منزل جزو مهم‌ترین تصمیم هایی است که خانواده‌ها میگیرند، زیرا رنگ‌ها تاثیر زیادی در روحیه افراد دارند پس باید رنگ دکوراسیون منزل حرفه ای و اصولی انتخاب شود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
دکوراسیون، رنگ، بازی، انتخاب رنگ، تعادل، غذا خوری، زیبایی، فوت و فن
در بین تمام رنگ ها برخی رنگ های فراموش شده ای هستند که کمتر از آن ها در دکوراسیون منزل استفاده میشود، این رنگ های غیرمنتظره وقتی با هم ترکیب شوند منزلی پر از انرژی مثبت به ارمغان می آورند.

ترکیب رنگ بنفش ملایم و آبی فیروزه ای

این دو رنگ به خوبی با هم ترکیب می‌شوند و هر دو احساس آرامش را منتقل می‌کنند، استفاده از رنگ های بنفش کمرنگ و آبی فیروزه ای در دکوراسیون منزل باعث می‌شود تا زنانگی فضا حفظ شود. از این ترکیب رنگ میتوان برای اتاق کار یک خانم، اتاق خواب دختران جوان و حتی اتاق نشیمن استفاده کرد.

ترکیب رنگ زرد و سبز فسفری

سبز و زرد جزو رنگ های فراموش شده در دکوراسیون داخلی منزل هستند و کمتر کسی از ترکیب آن ها استفاده میکند اما بهتر است بدانید ترکیب زرد آلویی و سبز فسفری بسیار دلنشین خواهد شد. از این ترکیب رنگ دوست داشتنی میتوان برای اتاق غذاخوری؛ اتاق خواب و آشپزخانه استفاده کرد.

ترکیب رنگ زرد و آبی کاربنی

هر دو رنگ زرد و آبی کاربنی جزو رنگ های برجسته هستند که برای ایجاد تعادل بین آن ها میتوانید از رنگ خنثی مانند خاکستری استفاده کنید، این ترکیب رنگ برای اتاق خواب مناسب است.

ترکیب رنگ بنفش و زرد

زرد و بنفش از ترکیب رنگ های غیر منتظره هستند که باعث لوکس شدن فضا میشوند، استفاده از ترکیب رنگ زرد و بنفش در دکوراسیون منزل میتواند خانه ای اشرافی برایتان به ارمغان آورد.
منبع : نمناک 

مشاوره
مشاوره
در رابطه با این محتوا تجربیات خود را در پرسان به اشتراک بگذارید.