سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

رمز ارز‌ها قابل نقل و انتقال هستند

رمز ارز‌ها که در بستر بلاک چین تولید می‌شوند و قابل نقل و انتقال هستند از دید ناظران بین المللی به ویژه کشور‌هایی که سلطه پولی دارند، پنهان خواهد بود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
دیواندری
علی دیواندری در بخش خبری ۲۱ شبکه اول سیما تصریح کرد: رمز ارز‌ها که در بستر بلاک چین تولید می‌شوند و قابل نقل و انتقال هستند از دید ناظران بین المللی به ویژه کشور‌هایی که سلطه پولی دارند، پنهان خواهد بود.

وی ادامه داد: بانک مرکزی پلتفرم برنا را جهت راه اندازی سیستم‌های لازم رمز ارز برنامه ریزی کرده که می‌شود پول‌های داخلی را بر روی آن تعریف کرد تا دستورالعمل‌هایی که تحت بلاک چین تعریف می‌شوند روی پول‌های داخلی ما هم اعمال شود و بسیاری از استارت آپ‌ها می‌توانند در بستر آن انجام پذیرد.

دیواندری افزود: برای مثال اگر مردم عادی نمی‌توانند با سرمایه‌های اندک وارد برخی سرمایه گذاری‌ها شوند از طریق این پلتفرم می‌توانند اقدام به معامله و سرمایه گذاری کنند البته بانک مرکزی، سایر واحد‌های پولی که در بلاک چین وجود دارد مثل بیت کوین را به عنوان دارایی به حساب می‌آورد و می‌شود که به عنوان دارایی مد نظر قرار گرفته شود، البته با لحاظ ملاحظات ارزی، زیرا برای خرید این نوع پول‌ها باید ارز مصرف شود.
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین