تبیان، دستیار زندگی

تیم والیبال شهرداری ارومیه به هماهنگی رسیده است

پاسور تیم والیبال شهرداری ارومیه گفت: بازیکنان در دیدارهای دور برگشت به هماهنگی و انسجام خوبی رسیده اند و مصمم به جبران امتیازهای از دسته رفته هستند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
والیبال
رسول نجفی افزود: پیروزی روز گذشته در مقابل تیم شهرداری گنبد انگیزه بازیکنان را بالا برد به طوری که قبل از آن دیدار به خوبی می دانستیم که محکوم به برد هستیم و زمانی برای تلف کردن در اختیار نداریم.
وی بیان کرد: در دیدار مقابل گنبد به جز ست دوم در سه ست بعدی عملکرد قابل قبولی داشتیم و توانستیم بازی را به سود خود برگردانیم و هر سه امتیاز این دیدار خانگی را کسب کنیم.
وی ادامه داد: تیم شهرداری ارومیه با وجود اینکه به تازگی سه بازیکن در پست های پاسور، قدرتی و دفاع جذب کرده، روند رو به رشدی در پیش گرفته است.
پاسور تیم والیبال شهرداری ارومیه گفت: تمرین های منظم و هدفمندی زیر نظر «ناصر شهنازی» انجام می گیرد و مهمترین فاکتور برای کسب موفقیت رسیدن به هماهنگی و انسجام لازم در دیدارهای آینده است.
نجفی در خصوص جدایی خود از تیم شهروند اراک و حضور در تیم شهرداری ارومیه گفت: پس از پیشنهاد مدیرعامل باشگاه و جلب رضایت از باشگاه شهروند، تصمیم گرفتم در نیم فصل برای تیم محبوب شهر ارومیه توپ بزنم.
به گزارش ایرنا رسول نجفی متولد 1370 شهر اهر است و از سال 1388 به صورت حرفه ای در تیم های ملی و باشگاهی توپ می زند.
این بازیکن در تیم های ملی نوجوانان، جوانان، امید و تیم ملی ب حضور داشته است؛ سایپای تهران، پارسه تهران، شهروند اراک، وزارت دفاع و شهرداری ارومیه تیم های باشگاهی این بازیکن است.
رسول نجفی در پست پاسور، علیرضا جلوه در پست دفاع میانی و حامد تاروردی در پست دریافت قدرتی، بازیکنان تازه جذب شده تیم شهرداری ارومیه برای نیم فصل رقابت های لیگ برتر امسال هستند.
تیم والیبال شهرداری ارومیه عصر یکشنبه در هفته پانزدهم رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور به برتری سه بر یک مقابل شهرداری گنبد رسید تا سومین پیروزی خود را در فصل جاری به دست آورد.
تیم شهرداری ارومیه با کسب این پیروزی 11 امتیازی شد و با یک پله صعود در رده یازدهم جدول قرار گرفت و شهرداری گنبد نیز همچنان در رده پنجم جدول باقی ماند.
تیم والیبال شهرداری ارومیه در هفته شانزدهم این رقابت ها با قرعه استراحت روبرو است و در هفته هفدهم و در چهارمین دیدار دور برگشت /روز یکشنبه 16 دی ماه/ میزبان تیم کاله مازندران خواهد بود.
منبع:ایرنا