تبیان، دستیار زندگی

سرلشگر باقری: ناجا پرچمدار مبارزه با قاچاق است

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران گفت: مبارزه با قاچاق کالا و ارز یک مطالبه جدی است و نیروی انتظامی پرچمدار این مبارزه محسوب می شود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
سرلشگر باقری
سردار سرلشگر محمد باقری در نشست جمع بندی ارزیابی و نظارت عالی ستاد کل نیروهای مسلح از فرماندهی انتظامی هرمزگان، اظهارداشت: نیروی انتظامی در شرایط کنونی مسئولیت سنگینی همچون برقراری امنیت را بر عهده دارد.
وی افزود: نوع تهدیدات در نظام اسلامی کار نیروی انتظامی برای محافظت از امنیت و ثبات جامعه را چند برابر پر اهمیت می کند.
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: وظیفه سنگین ما جهاد و تلاش شبانه روزی برای خدمت به نظام و پاسداری از خون شهداست؛ شرط نصرت الهی این است که ما در راه خدا مخلصانه عمل کنیم و آنچه در توان داریم، به کار گیریم.
سرلشگر باقری با تاکید بر اینکه امنیت حاکم بر کشور با تلاش مجموعه نظامی و انتظامی محقق شده است، افزود: ایران اسلامی با همه عداوت و توطئه افکنی دشمنان و معاندان، بحمداله سربلند مسیر آرمانی اش را طی می کند.
وی نیروی انتظامی را نیرویی در حال رشد با عملکرد مثبت خطاب کرد و گفت: برخی نیروها تجهیزات محور اند اما ناجا، نیرویی است که بیش از همه به نیروی انسانی متکی است.
رئیس ستادکل نیروهای مسلح آموزش و تربیت دو بازوی ارتقاء توان نیروی انسانی توصیف کرد و اظهارداشت: باید در جذب نیروی انسانی دقت شود و افراد متدین، متعهد، اصیل، معتقد و گوش به فرمان ولایت جذب بدنه ناجا شوند.
سرلشگر باقری با بیان اینکه صحنه هایی که ناجا در آن وارد عمل می شود بسیار سخت و حساس است، ادامه داد: مبارزه با قاچاق از مطالبات مهم مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و نیروی انتظامی پرچمدار مبارزه با این پدیده شوم است.
وی در بخش دیگری از صحبت های خود به حماسه نهم دی ماه اشاره کرد و گفت: مردم ایران اسلامی در 9 دیماه با بصیرت و آگاهی به خوبی احساس کردند، نظام به حضورشان در صحنه نیاز دارد بنابراین با حضورشان آتش فتنه گران را خاموش کردند.
منبع:ایرنا