تبیان، دستیار زندگی

آخرین وضعیت سلامتی حسین محب‌اهری از زبان دخترش

دختر حسین محب‌اهری، از مرخص شدن پدرش از بیمارستان خبر داد و تاکید کرد این بازیگر پیشکسوت پس از استراحت در منزل، دوباره به صحنه فیلمبرداری دو پروژه تلویزیونی باز خواهد گشت.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
 
حسین محب اهری
حسین محب‌اهری، بازیگر پیشکسوت سینما و تئاتر و تلویزیون، امروز از بیمارستان مرخص شد و در حال استراحت در منزل است.

یاسمن محب‌اهری، دختر این بازیگر پیشکسوت، در باره آخرین وضعیت سلامتی پدرش گفت: «شکر خدا، حال پدر بهتر شده است و امروز از بیمارستان مرخص شدند. ایشان در حال استراحت در خانه هستند و انشاء‌الله بعد از دو سه روز استراحت، دوباره سر کار خواهند رفت.»

حسین محب‌اهری، چند روز پیش در حین بازی در سریال «۸۷ متر» به کارگردانی کیانوش عیاری، دچار تشنج شد و به بیمارستان انتقال یافت. یاسمن محب‌اهری درباره ادامه کار پدرش در این سریال توضیح داد: «کیانوش عیاری یکی از کارگردانان مورد علاقه پدر است. ایشان یک بار سر همین سریال آفیش شدند که متاسفانه حال‌شان بد شد و دوباره در بیمارستان بستری شدند. خوشبختانه عوامل سریال با این اتفاق کنار آمدند و قرار است چند روز دیگر، فیلمبرداری صحنه‌های مربوط به پدرم آغاز شود. نقشی که ایشان در سریال کیانوش عیاری بازی می‌کنند، نقش یه فرد بیمار است. جالب این جاست در سریال نمایش خانگی «سال‌های دور از خانه» به کارگردانی مجید صالحی، پدر قرار است نقش یک پزشک را بازی کند.»

یاسمن محب‌اهری گفت: «همین جا باید بگویم پیشنهاد آقای عیاری به پدرم برای بازی در این سریال، خیلی در روحیه ایشان تاثیر مثبت داشت و در بهبود حال‌شان تاثیر گذار بود.»

او در رابطه با حضور دوباره حسین محب اهری روی صحنه تئاتر هم گفت: «خانم مریم کاظمی در مرحله پیش تولید یک نمایش است که از پدرم هم دعوت کرده. اما با توجه به این‌که کار تئاتر سنگین تر از کار سینمایی است و همچنین به دلیل تعهد کاری پدرم نسبت به دو سریال مجید صالحی و کیانوش عیاری، نمی‌دانم تا اجرای آن نمایش، چه اتفاقی رخ خواهد داد. شاید این دو سریال در آن زمان تمام شده باشند و پدر توانایی حضور روی صحنه را داشته باشند.»

منبع: خبر آنلاین