تبیان، دستیار زندگی

هشدار درباره برنامه‌ای مخفی برای نسل‌کشی خاموش با ابزار "غذا"

اینک دیگر مشخص شده است که "غذا" به عنوان سلاح موثر حتی موثرتر از سلاح نظامی در دست نظام سلطه در حال استفاده است و واژه FOOD as a Weapon برای دانشمندان راهبردی جهان کاملا آشناست ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
کارشناس
دکتر علی کرمی؛ استاد دانشگاه علوم پزشکی: تقریبا 200 سال از انقلاب صنعتی گذشته و علوم و فناوری‌ها به شدت توسعه یافته است، اختراع ماشین بخار، راه آهن، توسعه علوم شیمی، فیزیک، مهندسی و علوم زیستی و فناوری اطلاعات چهره جهان را در صده گذشته کلاً تغییر داده است.
ماشین‌ها، کارخانجات، تولید محصولات شیمیایی، پلاستیک‌ها، پتروشیمی و انواه تجهیزات خانگی و اداری سبب سهولت کارها شد؛ بانک‌ها توسعه یافتند و ابرارهای اکترونیکی از انالوگ به دیجیتال تبدیل شد.
این پیشرفت‌ها همه حوزه‌های زندگی بشر را تحت تاثیر قرار داد، از کشاورزی تا دامپروری و تولید فراورده‌های غذایی، حمل و نقل، رفت و آمد، آموزش و پرورش، فرهنگ، سیاست، اقتصاد، جامعه، رسانه، پوشش، سلامت، تحرک، محیط زیست، طبیعت، آب، خاک، هوا.. خلاصه همه چیزمان تغییر کرد و از همه بد‌تر، "سبک زندگیمان "مختل شد؛ بله آسایش بیشتر شد اما با هزینه از دست رفت آرامش!
مواد شیمیایی، سموم و کودهای شیمیایی، آفت‌کش‌ها، علف‌کش‌ها، پلاستیک و سوخت‌های فسیلی کشاورزی را نابود کرد، غذا‌های طبیعی صنعتی شدند، دامپروری صنعتی شد و تحرک کمتر شد، آب و هوا آلوده شد طبیعت نابود شد، موجودات بسیاری منقرض شدند؛ شهرها بزرگتر و بزرگتر و روستاها خالی‌تر و خالی‌تر؛ روستا که محل تولید بود از بین رفت و شهرها که محل مصرف بود و آلودگی و شلوغی و ترافیک و ازدحام و سرو صدا بود شلوغ‌تر، نتیجه توسعه بیماری‌های جدید، سکته‌های قلبی، سرطان‌ها، چاقی، دیابت و جامعه‌ای بیمار.
قرار بوده قرن بیستم و بیست و یکم یعنی قرن علم و دانش و فناوری؛ قرن آگاهی و مقابله با جهل و فقر و گرسنگی و جنگ و ظلم و حاکمیت اخلاق بر شر باشد اما با کمال تاسف چنین نشد؛ متاسفانه شیاطین و سرمایه‌داران تشنه قدرت و ثروت و سلطه، علم و دانش و فناروری را به عنوان ابزار قدرت و اقتدار در اختیار خود گرفتند و جهان آرامش خود را از دست داد.
علوم و فناوری‌های مهم و مفید در اختیار سلطه‌گران ستیزه‌خوی فاقد اخلاق به عنوان سلاحی برنده تبدیل شد و از آن سلاح‌های کشتار جمعی مخرب‌تر و کشنده‌تر ساختند، سلاح‌های هسته‌ای، شیمیایی و بیولوژیک، موشک های قاره پیما و انواع لوازم و تسلیحات جنگی نابود کننده؟!
نتیجه چه شد؟ اینهمه سلاح کجا باید بفروش برسد؟ کجا باید مصرف شود؟ چرخ تجارت جنگ سالاران باید بچرخد؟! پس جنگ و مخاصمه لازم است تا این سلاح ها فروخته شود؟ و با کمال حیرت قرن علم و دانش و فناوری به قرن جنگ ها و تروریسم و کشتار و قتل عام تبدیل شد.
جنگ جهانی اول، جنگ جهانی دوم، صدها جنگ در سراسر جهان و بخصوص خاورمیانه؛ آمریکا و غرب و سازمان ملل مثلا مدافع حقوق بشر به مرکز توسعه و حمایت جنگ و تروریسم تبدیل شدند و صدها میلیون انسان بی‌گناه قتل‌عام شدند و تروریست‌ها با کمک غرب و دولت‌های وحشی منطقه مجهز به انواع سلاح‌ها برای کشتار ملت‌ها شدند.
هدف سه چیز بود 1- تجارت اسلحه 2- سلطه بر منابع منطقه و 3- کنترل کشورها و ملت‌ها با ابزارهای جدید و سلاح های جدید جنگ جمعیت و جنگ غذا با سلاح غذا.
اینک فرصت مناسبی است تا ضمن بررسی برخی تهدیدات مهم بر علیه امنیت کشور و سلامت مردم ایران ضرورت فعالیت تشکیلاتی، منسجم، هدفمند، متحد و فراگیر اساتید بسیجی و تمام اقشار بسیج جهت مقابله با این تهدیدات تاکید شود؛ ما همه در مقابل مشکلات جامعه مسئولیم و بر همه ما فرض و تکلیف است تا در حد وسع و توان خود به تکلیف عمل کنیم و این توطئه‌های خزنده را خنثی کنیم که خداوند بزرگ در قران کریم بر فضلیت و اجر و ثواب عظیم آنان که بر می‌خیزند و با جان و مال مجاهده می‌کنند در مقایسه با آنان که بی تفاوتند را چنین داده است:
لَا یَسْتَوِی الْقَاعِدُونَ مِنَ الْمُؤْمِنِینَ غَیْرُ أُولِی الضَّرَرِ وَالْمُجَاهِدُونَ فِی سَبِیلِ اللَّهِ بِأَمْوَالِهِمْ وَأَنْفُسِهِمْ ۚ فَضَّلَ اللَّهُ الْمُجَاهِدِینَ بِأَمْوَالِهِمْ وَأَنْفُسِهِمْ عَلَى الْقَاعِدِینَ دَرَجَةً ۚ وَكُلًّا وَعَدَ اللَّهُ الْحُسْنَىٰ ۚ وَفَضَّلَ اللَّهُ الْمُجَاهِدِینَ عَلَى الْقَاعِدِینَ أَجْرًا عَظِیمًا نسا 95
هرگز مؤمنانی که بدون عذر از جهاد بازنشستند با آنان که به مال و جان در راه خدا جهاد کنند یکسان نخواهند بود، خدا مجاهدان (فداکار) به مال و جان را بر نشستگان، بلندی و برتری بخشیده و همه (اهل ایمان) را وعده پاداش نیکو فرموده، و خداوند مجاهدان را بر نشستگان به اجر و ثوابی بزرگ برتری داده است.
ارزش هر انسان به میزان تلاش برای تاثیر گذاری برای اصلاح جامعه است. برخی در حد خانواده، برخی در حد یک روستا، یا شهر و برخی یک کشور ولی برخی جهان را متحول و اصلاح می کنند. رهبران بزرگ اینگونه اند.
پس ای انسان تو در برابر مشکلات جامعه و انسانها مسئولی بی تفاوت نباش، برخیز، کاری کن، ابتدا خود را اصلاح کن تا بتوانی جامعه را اصلاح کنی تا ارزش پیدا کنی. زیرا نظام سلطه جهانی هر روز نقشه های جدیدی برای تسلط بر کشور ها و ملت ها و امروز تهدیدها فناورانه متکی بر علوم و فنون جدید و شبکه ها ارتباطات و رسانه هاست.
تردیدی نیست که انسان برای حیات به سه عنصر اساسی 1- هوای سالم 2- آب سالم و 3- غذای سالم نیاز دارد.
هوا را خداوند به رایگان در اختیار بشر قرار داده است البته اگر بشر آن را آلوده نکند؛ آب نیز که به فرموده خدا جَعَلْنَا مِنَ الْمَاءِ کلَّ شَیءٍ حَی همه چیز از آب حیات یافته است بخش اعظم کره زمین را فرا گرفته و از آسمان نیز به شکل های مختلف می بارد. حال بشکل صنعتی تصفیه و در اختیار بشر قرار می گیرد‌ ولی حیف که بشر در حال آلودگی و نابودی آن است و البته سلطه بر آب در جهان شروع شده و جنگ آب دیگر واژه بیگانه ای نیست.
شاید دائم کلماتی چون کمبود آب، بحران آب چالش آب در کشور و جهان را بشنوید. بله مشکل وجود دارد ولی مراقب باشیم که نظام سلطه جهانی با بزرگنمایی تهدیدات در حال جریان سازی برای کنترل منابع آب جهان است با اهدافی سیاسی و خطرناک.
اما بحث مهم غذا: ایمنی غذا، امنیت غذایی و دفاع غذایی.
پس از هوا و آب، "غذا" حیاتی‌ترین نیاز بقای انسان است؛ یک انسان بدون هوا فقط یک‌ یا دو دقیقه زنده می‌ماند و بدون آب یک یا دو روز و بدون غذا یک تا دو هفته.
جمعیت جهان به مرز 8 میلیارد نفر نزدیک شده و در 20 سال آینده به 10 میلیارد نفر خواهد رسید و این جمعیت عظیم به غذا نیاز دارد؛ مباحثی چون ایمنی غذا، Food Safety امنیت غذایی Food Security و دفاع غذایی Food Defense به بحث‌هایی جدی در جامعه جهانی مطرح شده است.
نظام سلطه جهانی و مافیاهای قدرت از 60 سال پیش به اهمیت راهبردی ابزار غذا برای کنترل کشورها و ملت‌ها توجه کرده و در راهبرد‌های خود آن را مطرح ساخته و برای آن فکر‌ها و راه‌هایی پیشنهاد کرده است؛ سند محرمانه NSSM200 امنیت ملی آمریکا در سال 1975 به دو موضوع اشاره دارد 1- کنترل جمعیت جهان 2- ابزار غذا.
به همین دلیل هنری کیسینجر صهیونیست معروف، وزیر خارجه اسبق و مشاور امنیت ملی دولت های آمریکا این جمله معروف و هشدار دهنده را گفت: برای کنترل دولت‌ها از نفت و برای کنترل ملت‌ها از ابزار غذا استفاده کنید همچنین ارل بورتز وزیر کشاورزی دولت نیکسون جمله بسیار مهمی در اهمیت ابزار غذا دارد‌: غذا یک ابزار مهم در بسته مذاکرات ما با دولت‌هاست؛ اگر دولت یا ملتی در مقابل سایر ابزارهای ما سر تعظیم فرود نیاورد و تسلیم نشود ما با ابزار غذا آن را وادار به تسلیم و تعظیم خواهیم کرد.
اخیرا هم که از زبان پمپئو وزیر خارجه دولت امریکا شنیدید که گفت: اگر ملت ایران غذا می خواهد باید از ما اطاعت کند؟ همچنین از نخست وزیر رژیم صهیونیستی کودک‌کش تروریست شنیدید که گفت ما در سفره‌های غذای شما ایرانیان حضور داریم؛ این گفته‌ها شعار نیست بلکه باید بسیار جدی به آنها توجه کرد و با تحلیل آنان دید نقشه دشمنان برای سلطه بر ایران چیست تا با اقدامی بسیجی و جهادی آنها را خنثی کرد.
اینک دیگر مشخص شده است که غذا بعنوان سلاح موثر، حتی موثرتر از سلاح نظامی در دست نظام سلطه در حال استفاده است و واژه FOOD as a Weapon برای دانشمندان راهبردی جهان کاملا آشناست.
وضعیت یمن نشان دهنده کارایی سلاح غذاست تحریم غذایی یمن از حملات نظامی کشنده‌تر و موثر‌تر است؛ برنامه جهانی غذا و بحث گرسنگی در افریقا دقیقا نقشه‌ای حساب شده و غیر‌انسانی و ظالمانه برای فریب اذهان عمومی در ادعای کمک‌های انسانی غرب به آفریقا همچنین کنترل جمعیت آنهاست.
اسناد و مدارک معتبر جهانی نشان می‌دهد هم‌اکنون برای 14 میلیارد نفر در جهان غذا تولید می‌شود در حالی که جمعیت جهان 7.9 میلیارد نفر است پس شعار کمبود غذای مافیای جهانی فریب و دروغی بیش نیست؛ علت، کمبود غذا نیست؛ ریشه این فاجعه، بی‌عدالتی در توزیع مناسب غذاست و هدف دوم نظام نژاد‌پرست، نسل‌کشی و از بین بردن به قول آنها نژاد‌های پست و ایجاد زمینه برای فروش غذا و بذرهای تراریخته و کنترل جهان است.
نظام سلطه برای استفاده از ابزارهای فشار نوین و کنترل کشورها و ملت‌ها، نقشه‌های بسیاری کشیده است چیزی که به گفته خانم کلینتون جنگ هوشمند نام دارد یعنی جنگی با استفاده از تمام مولفه‌های جنگ سخت و نرم و نیمه نرم. با نقشه‌هایی که ظاهری زیبا، انسانی، صلح‌آمیز و مثلا با هدف خدمت به بشریت است اما درونی خطرناک و ظالمانه و تبعیض‌آمیز دارد؛ طرح‌هایی با اسامی چون، ایجاد نظم نوین جهانی؟ سند توسعه پایدار؟ سند 2030؟ پروژه کنترل جمعیت؟ پروژه جهانی غذا؟ لوایح مبارزه با پولشویی و حمایت از تروریسم، کنوانسیون های منع توسعه سلاح های کشتارجمعی، مبارزه با تروریسم، توسعه صلح و امنیت جهانی، حقوق بشر دفاع از حقوق زنان، انقلاب سبز یا توسعه محصولات تراریخته بعنوان راه حلی برای رفع گرسنگی و فقر در جهان و تامین غذای کافی برای بشر؟
اینها برای اجرای طرح کنترل غذای جهان به عنوان سلاحی کارا و بسیار موثر در سلطه بر کشورها و ملت‌ها از چند دهه قبل برنامه‌ریزی خزنده‌ای را انجام داده‌اند.
بدین روش که بنام توسعه همکاری های علمی، ایجاد مراکز رشد و توسعه فناوری، تربیت دانشمند و متخصص برای کشورهای در حال توسعه و فقیر و... شروع به ایجاد مراکز تحقیق و توسعه در حوزه‌های کشاورزی و غذا و محیط زیست در کشورهای مختلف جهان کردند.
در مورد مواد غذایی، "بنیاد راکفلر" با عنوان کمک به بهبود کشاورزی برنج که غذای اصلی ملت‌های شرقی است با نقشه‌ای حساب شده مرکز بین‌المللی تحقیقات برنج International rice research institute یا IRRI را در فیلیپین ایجاد می‌کند؛ اما هدف این مرکز چیست؟
دانشجویان خاصی را از کشورهای در حال توسعه که برنج جزو اقلام اساسی خوراکی آنهاست شناسایی می‌کند اما انتخاب بسیار هوشمندانه است این دانشجویان از بین افرادی انتخاب می‌شوند که ویژگی‌های شخصیتی و روانی آنها کاملا شناسایی شده است چون قرار است بعدا اقداماتی را در کشور خود انجام دهند پس باید افرادی بلند‌پرواز عاشق قدرت و شهرت و رسیدن به پست و مقام و ثروت و جاه‌طلب باشند.
بنیاد راکفلر از طریق روابطی که حال مستقیم یا غیر‌مستقیم در درون کشورها دارد، دانشجویان انتخاب شده را به این مرکز جذب می‌کند و در طول تحصیل دو کار انجام می‌دهد یک تربیت علمی آنها برای تراریخته کردن یک قلم اساسی مثلا برنج آن کشور را تراریخته کنند (کاری که با برنج طارم مولایی ایران صورت گرفت و در آن مرکز تراریخته و به کشور برگردانده و کشت آزمایشی شد) و دوم ترغیب و حمایت آنها برای اینکه با نفوذ به نهادها و ارگان‌های تصمیم‌گیر کشور، اهداف مورد نظر آنها را اجرا کنند و برنامه کنترل غذا در کشور را هدایت کنند.
در ضمن با ارتباط با رسانه‌ها و مجلات و نشریات بین‌المللی و چاپ مقالات آنان و با مصاحبه و خبر‌سازی و بزرگنمایی بادکنکی، این افراد را دانشمندانی برجسته، نخبه، تحول‌ساز و چهره علمی و معروف می‌کنند تا به پست و مقام و قدرت و اعتبار برسند و در بین اساتید، دانشجویان و مسئولان و مردم شهرت پیدا کنند تا نقشه‌های آنها اجرایی شود.
هدف دشمنان کشور و ملت‌ها، اجرای اهداف سند NSSM200 و اسناد دیگر چون سند 2030 و ... است برای دو منظور یکی کنترل جمعیت کشور و کاهش زاد و ولد و استفاده از ابزار غذا برای سلطه بر کشور ها و ملت‌ها.
حال چگونه و به چه روش‌هایی این اهداف پلید خود را در جهان، منطقه و کشور اجرا می‌کنند:
1- ایجاد بحران، اختلاف، درگیری، جنگ، کشتار جمعی، قتل عام، تروریسم، حذف فیزیکی ملت‌ها که هرچه کشتار و ترور بیشتر بهتر، تا از جمعیت آنها کم شود؛ صدها هزار کشته و جانباز جنگ، 17 هزار توسط ترور و .....
2- کشتار با سلاح‌های کشتار جمعی رادیو اکتیو، شیمیایی و بیولوژیک؛ اتفاقی که در دفاع مقدس در ایران، عراق و افغانستان و سوریه و ویتنام و سایر کشورها رخ داده و می‌دهد.
3- کاهش تعداد فرزند‌آوری، سقط جنین، افزایش ناباروری، افزایش نازایی، روش‌های مختلف عقیمی، شیوع همجنس‌بازی، انحرافات جنسی به جای ازدواج و تشکیل خانواده، نابودی کانون خانواده، ازدواج با حیوانات، ازدواج با مدل‌های پلاستیکی یا عروسک‌های مصنوعی، کاهش ازدواج، توسعه رایگان قرص‌های ضد بارداری در این جوامع، تزریق رایگان واکسن‌های ضد بارداری در برخی کشورهای فقیر، بستن رایگان لوله‌های مردان خانواده‌های فقیر و جالب اینکه این طرح در زمان رژیم سابق به طور گسترده اجرا شد و با تاسف کامل 20 سال نیز توسط وزرای بهداشت نظام جمهوری اسلامی به شدت اجرا می‌شد و تابلوهای تبلیغاتی فرزند کمتر زندگی بهتر؟ دوتا بچه کافی و کتب و جزوات آموزشی کنترل جمعیت در کشور رواج داشت تا این که فاجعه کاهش نسل در ایران چنان جدی شد که رهبری ورود کردند و دستور توقف آن را دادند.
4- نکته مهم این بود که حتی دانشمندان و نحبگان نیز اطلاع نداشتند که همزمان با اجرای طرح کنترل جمعیت در ایران با روش‌های فوق، 20 سال بود محصولات غذایی تراریخته یا دستکاری شده ژنتیکی در سفره مردم حضور داشته و مردم از آنها استفاده می‌کردند بدون آنکه هیچ اطلاع‌رسانی درباره خطرات آن برای مردم آنجام شده باشد و اثرات بیماری‌زایی آن و به خصوص نازایی و عقیمی و کاهش نسل در درازمدت آشکار شده است.
در عین حال با تخریب سبک زندگی مردم کشورهای مختلف از جمله ایران و سایر کشورهای اسلامی، تغییر غذاهای سنتی به صنعتی و تراریخته برای عقیم کردن ملت‌ها ناباروری و سقط جنین و حقوق مساوی زن و مرد و مشکلات دیگر نیز اضافه شد؛ سن ازدواج بالا رفت و مرتب تعداد فرزندان کاهش یافت که اینک به 1 یا حداکثر دو فرزند رسیده است در حالی که قبلا هر خانواده بالای بیش از 5 فرزند داشت.
5- شیوع بیماری‌های عفونی جدید با کشتار میلیونی، همه‌گیری‌ها، پاندمی‌های بزرگ کشت و کشتارهای عظیم بیوتروریسم و سلاح میکروبی امواج هارپ و الکترو مغناطیسی و امواج موبایل و ماهواره و ماکروفر و انواع دیگر سبب افزایش ناباروری و بیماری در جوامع شد.
6- افزایش فشارهای اقتصادی تحریم و بیکاری و ..‌ برای تاخیر در سن ازدواج و فرزند‌آوری و حد‌اکثر تک فرزندی نه چند فرزندی سخت کردن معیشت و مخارج فرزند‌آوری و ..
و با کمال تاسف شاهد هستیم در نتیجه سو‌مدیریت دولت‌ها و مدیران کشور به این تهدیدات جدی سبب شده است که ایران با کاهش باروری، پیری و افزایش انواع بیماری‌های مزمن قلبی و عرقی و سرطان‌های مختلف و تهدید امنیتی و امنیت غذایی و چیزی که به دو جنگ بزرگ غذا و جنگ جهانی جمعیت معروف شده است.
اما وظیفه ما چیست؟ همه ما در هر شغل و جایگاهی، مسئولیم تا در مقابل این تهدیدات اقدام کنیم و بی‌تفاوت نباشیم.
اساتید دانشگاه، متخصصین، دانشمندان و محققین، پزشکان طب نوین و سنتی، علما و فضلا، دانشجویان، معلمان و همه اقشار بسیج، وظیفه‌ای سنگین‌تر بر دوش دارند تا در جامعه پیرامون خود هرچه گسترده در شهر و کشور موثر باشند و با آگاهی‌رسانی، روشنگری، اطلاع‌رسانی و تبیین تهدیدات و ارائه راهکارها و ارتقا آگاهی مردم، سکوت و محافظه‌کاری و ملاحضات را کنار گذاشته و وارد میدان مبارزه شوند.
رسانه‌ها وظیفه بسیار مهمی بر عهده دارند؛ چه رسانه‌های صوتی و تصویری، مکتوب یا مجازی همه باید این تهدیدات را به نحوی زیبا و هنری برای مردم بازگو کنند و البته راهکارها را نیز بیان کنند.
مراجع، علما و فضلای حوزه‌های علمیه نمایندگان ولی فقیه ائمه جمعه و جماعات باید از هر فرصت که در جمع مردم حضور دارند این مطالب را برای مردم بروشنی ارائه و رهنمود دهند.
نکته مهم کار تشکیلاتی، با هدف و برنامه و وحدت و انسجام است تا اثر‌بخشی حرکت بیشتر شود.
منبع:تسنیم