سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

«CFT» یک برنامه غربی، عربی و عبری است

یک مرجع تقلید با تأکید بر اینکه حوزه علمیه در برابر طرح‌های نفوذی «FATF» و «CFT» سکوت نخواهد کرد، گفت: بعضی از مسئولان گفتند بعد برجام ارزانی شد. در حالی که چنین نیست با مردم صادق باشید. اگر خدمت نمی‌کنید نمک به زخم مردم نپاشید.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
نوری همدانی

آیت‌الله‌العظمی محمدحسین نوری همدانی از مراجع تقلید صبح امروز(چهارشنبه ۲۱ آذر‌ماه) در درس خارج فقه خود که باحضور علما، طلاب و روحانیان در شبستان مسجد اعظم قم و در جوار حرم حضرت فاطمه معصومه (س) برگزار شد، بیان داست: مسئولان با مردم با صداقت حرف بزنند، مردم بیدار و هوشیار هستند. وعده‌های دروغین به مردم ندهید.

وی افزود: برخی پس از تصویب برجام اظهار کردند همه‌چیز ارزان شد، مردم می‌دانند این سخنان درست نیست، برجام برای مردم کاری نکرد.

آیت‌الله‌العظمی نوری همدانی با اشاره به طرح «FATF» و «CFT» در مجلس و پیگیری آن از سوی نمایندگان تصریح کرد: این کنوانسیون‌ها طرحی است که صهیونیست‌ها آن را درست کرده‌اند و می‌خواهند ایران آن را امضا کند، معنایش چیست؟ این یک برنامه غربی، عربی و عبری است که یهود و صهیونیست‌ها به دنبال آن هستند.

وی ادامه داد: «FATF» و «CFT» پروژه‌ای برای نفوذ غرب به ایران است، از این‌ رو علما و حوزه علمیه در برابر تصویب این‌گونه طرح‌های نفوذی سکوت نخواهند کرد. ما نیز در برابر این طرح سکوت نمی‌کنیم و در طول تاریخ این موضوع ثابت‌ شده است. به هر حال مسئولان مراقب باشند دشمن از طریق این نو کنوانسیون‌ها نفوذ نکند.

این مرجع تقلید ابراز داشت:‌ همچنان که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند، کنوانسیون‌ها و پروتکل‌های بین‌المللی در زمینه مبارزه با پول‌شویی و تأمین مالی تروریسم را که در خارج درست می‌شود، قبول نداریم. ما نیز از این سخنان رهبر انقلاب حمایت خواهیم کرد و در مقابل تصویب آن خواهیم ایستاد. هشدار می‌دهیم اگر به مردم خدمت نمی‌کنید. به زخم مردم نمک نپاشید.

منبع : خبرگزاری فارس
مشاوره
مشاوره
اگر در خصوص این موضوع سوالی داشتید، به مشاوره تبیان مراجعه نمایید .
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین
x