سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

نتایج قرعه‌کشی عتبات دانشگاهیان اعلام شد

نتایج قرعه‌کشی بیستمین دوره ثبت‌نام عتبات دانشگاهیان اعلام شد که در این دوره یک هزار و ۲۰۰ نفر از دانشگاهیان به عتبات اعزام می‌شوند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
عتبات

نام‌نویسی در بیستمین دوره اعزام دانشگاهیان به عتبات از اوایل تا ۱۸ آذرماه صورت گرفت و در مدت زمان پیش‌بینی شده بیش از ۵۲ هزار نفر از دانشگاهیان در سامانه لبیک ثبت‌نام کردند.

با توجه به محدودیت‌ها موجود در اعزام دانشگاهیان به عتبات و زمان‌بندی‌های اعلام شده، در این دوره قرار شد یک هزار و ۲۰۰ نفر از متقاضیان به قید قرعه به عتبات اعزام شوند که اولین دوره اعزام از بهمن ماه امسال آغاز و آخرین دوره نیز اوایل اردیبهشت‌ماه سال آینده انجام می‌شود.

نتایج قرعه‌کشی از متقاضیان اعزام دانشگاهیان به عتبات امروز اعلام شد و متقاضیان می‌توانند با وارد کردن کد ملی و شماره شناسنامه خود از نتایج آن مطلع شوند. 
به گزارش فارس، تا اردیبهشت‌ماه سال آینده ۳۰۰ کاروان دانشگاهی به عتبات اعزام می‌شود که البته هزینه سفر به عتبات دانشگاهیان به صورت هوایی ۳ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان تا ۳ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان و به صورت زمینی یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان تا ۲ میلیون تومان پیش‌بینی شده است که به سفرهای هوایی ۳ میلیون تومان و به سفرهای زمینی ۲ میلیون تومان تسهیلات ارائه می‌شود.

البته مبلغ تقریبی هزینه سفر اعلام شده با توجه به ارز سامانه نیما(حدود ۸۵۰۰۰ریال) محاسبه شده است و احتمال افزایش یا کاهش هزینه‌ها در طول بازه اعزام وجود خواهد داشت. همچنین با توجه به وضعیت ناپایدار در اعزام هوایی اکثر استان‌ها به ویژه ایستگاه‌های شیراز، اصفهان، کرمان، تبریز و ساری، احتمال تغییر زمان حرکت وجود دارد و یا در صورت لغو پرواز توسط شرکت هواپیمایی، سفر به صورت زمینی انجام خواهد شد. تاریخ و هزینه سفر طی بازه ای ۱۴ روزه از زمان شروع اعزام تا انتهای دوره به روز رسانی شده و از طریق سامانه لبیک به اطلاع زائران خواهد رسید.

منبع :خبرگزاری فارس
مشاوره
مشاوره
اگر در خصوص این موضوع سوالی داشتید، به مشاوره تبیان مراجعه نمایید .
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین
x