سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

مهدی یغمایی و علیرضا قرائی‌منش یاد «ژوان» را زنده می‌کنند

مهدی یغمایی و علیرضا قرائی‌منش از اعضای سابق گروه «ژوان» بار دیگر در قالب یک کنسرت موسیقایی میزبان مخاطبان خود در مجموعه برج آزادی خواهند بود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :مهدی یغمایی، علیرضا قرائی‌منش

مهدی یغمایی و علیرضا قرائی‌منش از اعضای سابق گروه «ژوان» بار دیگر در قالب یک کنسرت موسیقایی میزبان مخاطبان خود در مجموعه برج آزادی خواهند بود.

گروه «ژوان» از جمله گروه‌هایی بود که طی سال‌های ۸۵ تا اوایل دهه نود قطعات خاطره‌انگیزی همچون «دختر بهار»، «سایه»، «یه حالی دارم این روزا» و «بهت قول میدم» را تولید و منتشر کرد.

قرائی‌منش در مورد این کنسرت گفت: پس از سال‌ها باردیگر در کنار دوست خوبم مهدی یغمایی روی صحنه خواهیم رفت. در این کنسرت علاوه‌بر اجرای قطعات خاطره‌انگیز گروه «ژوان»، قطعات مستقل خودم و قطعاتی که من برای مهدی یغمایی ساخته‌ام را به همراهی هم اجرا خواهیم کرد. ما این کنسرت را به صورت پیانو و آواز اجرا خواهیم کرد که البته خیلی سخت‌تر از یک ارکستر بزرگ است. زیرا در اینجا ارکستری وجود ندارد که اشتباه شما را پوشش دهد. پس کوچک‌ترین اشتباهی به چشم مخاطب خواهد آمد.

وی ادامه داد: ما همیشه می‌خواهیم کنسرت را طوری خاص اجرا کنیم و البته همیشه خاص بودن این نیست که ارکستر بزرگی روی صحنه داشته باشید. بعضی وقت‌ها خاص بودن در سادگی است و مطمئن هستم که مخاطبان از این کنسرت لذت خواهند برد.

کنسرت پیانو آوازعلیرضا قرائی منش و مهدی یغمایی  ۲۸ آذر ماه و در سالن برج آزادی برگزار خواهد شد.


منبع: مهر
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین
x