سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

تکمیل اطلاعات بیش از ۱۵۰ هزار ودیعه‌گذار حج تمتع تاکنون

معاون عمره و حج سازمان حج و زیارت با اشاره به ادامه روند تکمیل اطلاعات ودیعه‌گذاران حج تمتع، گفت: تاکنون بیش از ۱۵۰ هزار ودیعه‌گذار حج تمتع اطلاعات خود را به روز رسانی کرده‌اند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
حج

اکبر رضایی معاون عمره و حج سازمان حج و زیارت در گفت‌وگو با خبرنگار حج و زیارت خبرگزاری فارس با اشاره به لزوم تکمیل اطلاعات ودیعه‌گذاران حج تمتع، اظهار داشت: با توجه به اهمیت به روز رسانی اطلاعات متقاضیان حج تمتع، فراخوان تکمیل اطلاعات ودیعه‌گذران حج تمتع از سوی سازمان حج و زیارت منتشر شد.

وی هدف از تکمیل اطلاعات ودیعه‌گذاران حج تمتع را برنامه‌ریزی به منظور برپایی حج تمتع مطلوب عنوان کرد و افزود: از زمان آغاز فراخوان تکمیل اطلاعات ودیعه‌گذاران حج تمتع تاکنون بیش از ۱۵۰ هزار نفر اطلاعات خود را در سامانه رزرو حج و زیارت به روز کرده‌اند.

رضایی با بیان اینکه تعداد به روز کردن اطلاعات ودیعه‌گذاران به منزله تعداد متقاضیان حج سال ۹۸ نیست، خاطر نشان کرد: نحوه انتخاب زائران حج سال آینده بر اساس اولویت‌هایی است که اعلام می‌شود و ربطی به زمان تکمیل اطلاعات متقاضیان ندارد.

معاون عمره و حج سازمان حج و زیارت با اشاره به ادامه روند تکمیل اطلاعات متقاضیان حج تمتع، افزود: پس از اعلام اولویت‌های حج تمتع سال آینده، متقاضیان باید اطلاعات خود را در سامانه تکمیل کرده باشند؛ چرا که ثبت‌نام در کاروان‌ها در گرو تکمیل اطلاعات متقاضیان حج تمتع در سامانه است.

منبع: خبرگزاری فارس

مشاوره
مشاوره
اگر در خصوص این موضوع سوالی داشتید، به مشاوره تبیان مراجعه نمایید .
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین