سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

چنگیز: استقلال پیشرفت کرده است

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: استقلال در چند هفته اخیر نسبت به گذشته تفاوت داشته و حالا می‌توان گفت در مسیر موفقیت قرار گرفته است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
فوتبال
عبدالعلی چنگیز با اشاره به عملکرد خوب استقلال در بازی با سپیدرود رشت اظهار داشت: بازی خوبی را از آبی پوشان شاهد بودیم و نتیجه بازی به خوبی گویای این مطلب است. وقتی یک تیم بازی را با نتیجه پنج بر صفر پیروز می‌شود، یعنی هم خیلی خوب حمله کرده و هم خیلی خوب در دفاع شرکت کرده است.
او افزود: تیم در دو سه هفته اخیر خیلی فرق کرده و حالا می‌توان گفت در روند رو به جلو قرار گرفته است. امیدوارم مقابل پدیده هم نتیجه خوبی بگیرد تا با خیالی آسوده به تعطیلات نیم فصل برود.
مهاجم اسبق استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا این تیم می تواند نتایج خوبش را در لیگ برتر ادامه دهد؟ گفت: استقلال در چند بازی اخیر پیشرفت محسوسی داشته است و این حکایت از این دارد وینفرد شفر و شاگردانش برای ادامه مسابقات لیگ برتر برنامه های خاصی دارند. امیدوارم با حفظ ریتم تیمی خود بتوانند در مسابقات آینده به نتایج مطلوبی برسند.
چنگیز درباره بازی حساس استقلال و پدیده مشهد گفت: نتایجی که آبی پوشان در دو سه هفته اخیر گرفته‌اند توقع را از این تیم بالا برده و ممکن است هواداران انتظار داشته باشند پدیده هم با گل های زیادی شکست بخورد. در صورتی که پدیده تیم خوبی است و مطمئن باشید اتفاقی در بالای جدول حضور ندارد. اگر استقلال پدیده را با هر نتیجه ای در تهران شکست دهد، خوب است و نباید بر تیم فشار وارد کرد که حتما این تیم را هم با گل های زیاد شکست دهد.
او تاکید کرد: پدیده یکی از بهترین تیم های ایران است که در فصل جاری لیگ برتر نتایج عالی کسب کرده و به طور حتم با انگیزه های زیادی روبروی استقلال در زمین حاضر می شود.
پیشکسوت استقلال در پایان گفت: برای تیم شفر بهترین اتفاق این است که با نتیجه‌ای قابل قبول بر پدیده غلبه کند و سپس با آرامش به استقبال نیم فصل دوم برود.
منبع:ایرنا
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین
x