سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

پیشکسوت پرسپولیس: جذب «جدا شده‌ها» بی‌غیرتی است

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: صرف نظر از اینکه بازیکنانی که پرسپولیس را در بدترین شرایط تنها گذاشتند بی تعصب هستند، مدیریت باشگاه هم اگر کوچکترین اقدامی برای جذب آنها انجام دهد بی غیرت است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
فوتبال
رحیم یوسفی با اشاره به دیدار پرسپولیس برابر سپاهان که با تساوی یک بر یک همراه بود، اظهار داشت: در این مدت اولین بار بود که پرسپولیس اینقدر سرحال و روان فوتبال بازی کرد. با توجه به عملکرد بازیکنان حق پرسپولیس کسب سه امتیاز بود که متاسفانه به آن نرسید اما عملکرد بازیکنان قابل تقدیر است.
وی افزود: سپاهان یکی از بهترین تیم‌های لیگ است اما نتوانست برابر پرسپولیس فوتبال بازی کند. پرسپولیس اجازه هیچ گونه مانوری را به سپاهان نداد به همین خاطر می‌توانست برنده شود.
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: عزت الله پورقاز اگر هزار بار دیگر هم شوت بزند آنگونه توپش درون دروازه قرار نمی‌گیرد. پرسپولیس روی یک اتفاق که در فوتبال چند سال یکبار رخ می‌دهد گل خورد. حتی وقتی پرسپولیس عقب افتاد با این عملکرد می‌توانستیم امیدوار باشیم که اینگونه نشد.
یوسفی در واکنش به اظهارات فرشاد احمدزاده که گفته بود پیشکسوتان حق انتقاد از او را ندارند، تصریح کرد: متاسفانه شرایط به نحوی شده که هر بچه ای اظهار نظر می‌کند.اگر بزرگان پرسپولیس بخواهند راجع به او صحبت کنند، این بازکن را الکی بزرگ کرده اند. او واقعا مانند رفتار و لباس پوشیدنش بچه گانه عمل کرد.
وی اضافه کرد: ما برای پرسپولیس مجانی بازی کردیم. علی پروین با تاکسی بازیکنان را به مسابقات می‌آرود. خیلی ها جوانی شان را مجانی پای پرسپولیس گذاشتند آنوقت امثال این ها پولش را گرفتند و می‌آیند درباره پیشکسوت هم صحبت می‌کنند.
پیشکسوت پرسپولیس در پایان خاطرنشان کرد: آرزوی هر بازیکنی است که در پرسپولیس بازی کند و هر کس هم رفته پشیمان شده است. کاری به غیرت نداشته این نفرات ندارم که تیم را در بدترین شرایط تنها گذاشتند. مدیریت بی غیرت است اگر بخواهد کوچکترین اقدامی برای جذب این نفرات انجام دهد.
منبع:ایرنا
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین
x