سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

تاج باز هم در محل فدراسیون حاضر نشد

رئیس فدراسیون فوتبال همانند روز پنج شنبه در دومین روز کاری پیاپی امروز هم در محل این فدراسیون حاضر نشد تا نگرانی های تازه ای پیرامون آینده فوتبال ایجاد شود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
ورزش
آذر آخرین مهلت تعیین شده برای اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان بود در حالی که محمدرضا ساکت در همین روز از سمت خودش استعفا کرد و مهدی تاج از 15 آذر دیگر در محل کارش حاضر نشد.
حالا باید از وزارت ورزش و کمیته المپیک دلیل این غیبت را پرسید. نهادهایی که در نقش میانجی قرار بود با کمترین هزینه به دنبال اجرای قانون باشند و حالا ظاهرا بیشترین هزینه موقعیت فوتبال ایران را در عرصه جهانی تهدید می کند.
از سوی دیگر گفته می شود کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی تحولات فدراسیون را با دقت دنبال می کند و حتی گفته شده تماس هایی از خارج از کشور با وی برقرار شده که با موضوع احتمالا تعلیق فوتبال ایران از سوی فیفا مرتبط بوده است.
کمتر از یک ماه به آغاز جام ملت های آسیا باقی مانده و نشانه های خوبی در اطراف فوتبال ایران دیده نمی شود. راه حل برون رفت از این بحران چیست؟ استعفای دسته جمعی هیات رئیسه که قطعا واکنش فیفا را به همراه دارد.باید گفت هفته سرنوشت ساز و در عین حال جنجالی در انتظار فوتبال ایران است.
منبع:فارس
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین
x