سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

حضرت عبدالعظیم(ع) از بلندترین رشته های ولایت اهل بیت(ع)هستند

آیت الله صافی گلپایگانی با بیان عظمت حضرت عبدالعظیم(ع) گفت: یكی از بلندترین رشته های ولایت اهل بیت (ع) حضرت عبدالعظیم(ع) است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
آیت الله صافی گلپایگانی در دیدار جمعی از خادمین بارگاه ملكوتی حضرت عبدالعظیم


آیت الله صافی گلپایگانی سه شنبه ۱۳ آذر ماه در دیدار جمعی از خادمین بارگاه ملكوتی حضرت عبدالعظیم (ع) با بیان عظمت حضرت عبدالعظیم(ع) گفت: یكی از بلندترین رشته های ولایت اهل بیت (ع) حضرت عبدالعظیم(ع) است.

این مرجع تقلید افزود: حضرت عبدالعظیم(ع) بین سادات و امام زادگان دارای عظمت فوق العاده ای است و جایگاه و موقعیت ایشان بسیار خاص و والاست، از این رو ما افتخار میكنیم كه شما خادمان این حرم مطهر اینجا حضور یافته اید.

وی با اشاره به برنامه های هفته بزرگداشت ولادت حضرت عبدالعظیم(ع) ،اظهار کرد: این برنامه ها در واقع احیای امر اهل بیت عصمت و طهارت (ع) است و دارای عظمتی بالاست و این امور موجب خشنودی حضرت ولیعصر روحی و ارواحنا له الفداء میگردد.

آیت الله صافی گلپایگانی افزود: مقام و منزلت حضرت عبدالعظیم(ع) بسیار بالاتر از آن است كه ما در مورد ایشان سخنی بگوییم.

وی با تأكید بر اهمیت شناخت شخصیت علمی حضرت عبدالعظیم(ع)، گفت: با رجوع به كتاب روح و ریحان و كتب دیگری كه در مورد حضرت عبدالعظیم(ع) تألیف شده، باید جنبه های علمی حضرت عبدالعظیم(ع) مورد بررسی و تحقیق قرار گیرد و به عموم معرفی گردد.

وی بیان کرد: خادمین حضرت عبدالعظیم(ع) به توفیق خدمت در این بارگاه ملكوتی كه خدمت به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام است،افتخار كنند و قدر این جایگاه را بدانند.

در پایان این دیدار پرچم متبرك و مزین به نام حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) به محضر این مرجع عالیقدر اهدا شد.


منبع: خبرگزاری شبستان

مشاوره
مشاوره
اگر در خصوص این موضوع سوالی داشتید، به مشاوره تبیان مراجعه نمایید .
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین