سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
همه‌ی آنچه لازم است در مورد ویروس کرونای جدید (COVID-19)، بدانید و بخوانید و بپرسید و ببینید

کارانکا: کریم انصاری‌فرد در بسیاری از بازی‌ها شانس حضور در میدان را دارد

سرمربی اسپانیایی تیم ناتینگهام فارست می‌گوید کریم انصاری‌فرد در بسیاری از بازی‌های فصل جاری چمپیونشیپ انگلیس شانس حضور در میدان را دارد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
کریم انصاری‌فرد
کریم انصاری‌فرد در سومین بازی متوالی برای ناتینگهام فارست به عنوان بازیکن ذخیره در دقایق پایانی برابر آستون‌ویلا به میدان رفت. کنار گذاشتن لویس گرابان، مهاجم 13 گله ناتینگهام فارست و قراردادن کریم انصاری‌فرد در  ترکیب اصلی کاری سخت به نظر می‌سد.

آیتور کارانکا درباره شرایط ملی‌پوش ایرانی تیم ناتینگهام فارست گفت: کریم انصاری‌فرد از این شرایط آگاهی داشت و به ناتینگهام فارست آمد. برای او رقابت با مهاجمانی همانند گرابان، دارفی و کاروالهو بسیار خوب است تا برای به دست‌آوردن جایگاهش مبارزه کند. نگرش و نمایش کریم انصاری‌فرد در تمرین‌ها عالی است. حتی زمانی که برای دقایقی کوتاه در بازی‌های ناتینگهام فارست به میدان می‌رود تمام توانش را به کار می‌بندند.

سرمربی تیم ناتینگهام فارست ادامه داد: کریم انصاری‌فرد قطعا در بسیاری از بازی‌ها شانس حضور در میدان را خواهد داشت. او به ما کمک می‌کند زیرا بازیکن خوبی است. احساس می‌کنم کریم انصاری‌فرد، گرابان و داریل گزینه‌های زیادی را به من می‌بخشند.
منبع: تسنیم
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین