سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

عیدانه‌ شبکه دو به مناسبت میلاد پیامبر (ص)

شبکه دو سیما به مناسبت میلاد فرخنده نبی اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) و روز اخلاق و مهرورزی برنامه‌های ویژه‌ای را تدارک دیده است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
 
عیدانه‌ شبکه دو به مناسبت میلاد پیامبر (ص)

به نقل از روابط عمومی شبکه دو؛ به مناسبت میلاد پر خیر و برکت آخرین سفیر الهى حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع) علاوه بر ویژه برنامه‌های این مناسبت فرخنده قسمتی جدید از مجموعه «کلاه قرمزی۹۷» روانه آنتن خواهد شد.

این قسمت جدید از مجموعه «کلاه قرمزی» در شب میلاد مصادف با شنبه ۳ آذر، ساعت ۲۱:۱۵ در جدول پخش برنامه‌های شبکه دو قرار دارد و بازپخش آن یکشنبه ساعت ۱۵:۰۰ و ۲۳:۰۰ خواهد بود.

همچنین عیدانه شبکه دو به مناسبت میلاد نبی اکرم (ص) و امام صادق (ع) ویژه برنامه ای است که یکشنبه ۴ آذر به صورت زنده از ساعت ۹:۳۰ با حضور مهمانان مختلف و بخش‌های متنوعی تقدیم مخاطبان می‌شود.

برنامه «ورزش از نگاه دو» کاری است از گروه اجتماعی که شنبه ساعت ۲۳:۳۰ با حضور ورزشکاران، چهره‌های فرهنگی، هنری و عوامل سریال «بازی نقاب ها» به صورت یک ویژه برنامه مفرح از این شبکه روانه آنتن خواهد شد.

برنامه «عصر خانواده» کاری از گروه خانواده و به تهیه کنندگی علی اکبر کریمی نیز که به مناسبت هفته وحدت از شهر‌های مختلف روانه آنتن می‌شود؛ به مناسبت ۱۷ ربیع الاول با حال و هوای جشن ولادت روانه آنتن خواهد شد.

افزون بر این برنامه‌های «خوش و بش»، «کام شیرین»، «نمادو» و ... نیز متناسب با حال و هوای این مناسبت مبارک و ویژه روانه آنتن خواهد شد.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین