سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

مجموعه‌ کتاب‌های «تئاتر اسباب‌بازی» رونمایی می‌شود

مجموعه کتاب‌های «تئاتر اسباب‌بازی» نوشته‌ی احمد شهدادی هم‌زمان با هفته‌ی کتاب و در حاشیه‌ی چهارمین جشنواره ملی اسباب‌بازی به مخاطبان معرفی خواهد شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
 
مجموعه‌ کتاب‌های «تئاتر اسباب‌بازی» رونمایی می‌شود

به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون،مجموعه کتاب‌های «تئاتر اسباب‌بازی» نوشته‌ی احمد شهدادی هم‌زمان با هفته‌ی کتاب و در حاشیه‌ی چهارمین جشنواره ملی اسباب‌بازی به مخاطبان معرفی خواهد شد. این مجموعه مشتمل بر پنج کتاب با نام‌های «گنجشگک اشی مشی»، «مامان بزِ زنگوله پا»، «خروس و پادشاه»، «پیشیِ بی دم، پیشی نمی‌شه»، «گنجشگ و پنبه دونه» است.

بر اساس این گزارش هر کتاب شامل سه بخش با موضوع‌های عروسک‌سازی، شیوه‌های اجرا و متن است.

این اثر که مناسب رده‌ی سنی ۷ تا ۹ سال از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شده است با پرورش ذهنیت دراماتیک، گونه‌ای از تئاتر صحنه‌ای محسوب می‌شود.

در تدوین و تالیف این اثر محسن امینی به عنوان طراح عروسک‌ها و نجمه قاسم‌زاده‌اقیانی به عنوان نویسنده‌ی متل‌های نمایشی و شهاب شفیعی‌مقدم به عنوان طراح گرافیک همراه بوده‌اند.

گفتنی است در کتاب‌سازی این اثر از مدلینگ و عکاسی استفاده شده است.

مراسم رونمایی این مجموعه روز ۲۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰ صبح در سالن نمایشگاهی مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران برگزار می‌شود.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین