تبیان، دستیار زندگی
سایت تبیان در راستای رفع نیازهای مخاطبان در اولین ماه های فعالیت خود، اقدام به راه اندازی چندین بخش مشاوره اینترنتی نمود ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

درباره بخش مشاوره تبیان

سایت تبیان در راستای رفع نیازهای مخاطبان در اولین ماه های فعالیت خود، اقدام به راه اندازی چندین بخش مشاوره اینترنتی نمود.

مشاوره


بخش مشاوره تبیان کار خود را از 1381، با 5 گروه  در زمینه های علمی ٓ درسی، سلامتی، روانشناسی،  مذهبی و مشکلات ما و شما آغاز کرد و در حال حاضر دارای 10 گروه و 32 زیر گروه از جمله گروه های مذهبی، روانشناسی، سلامتی، مشاوره تحصیلی، علمی درسی، هنر در خانه، مشکلات ما و شما، بازی های رایانه ای، حقوقی و مشاوره پژوهشی است که بیش از 30 مشاور پاسخگوی  نیاز کاربران در زمینه های مذکور می باشد.
زمان پاسخگویی به سوالات حداقل 1 روز و حداکثر 3 روز است.
بخش مشاوره از آغاز فعالیت خود تا کنون ( آبان ماه سال 1394) به  940165 پرسش کاربران پاسخ داده است.

معرفی گروه های مختلف بخش مشاوره


1- گروه علمی -درسی، با زیر گروه های ریاضی و پروژه های دانش آموزی می تواند پاسخ گوی مشکلات درسی دانش آموزان در کلیه مقاطع تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و پیش دانشگاهی) باشد.
2- گروه مذهبی، با زیر گروه های معارف اسلامی ، مهدویت، حوزه عملیه و سوالات شرعی پاسخگوی سوالات مذهبی کاربران است.
3- گروه سلامتی، شامل بخش های پزشکی، تغذیه، طب سنتی اسلامی ، رژیم آنلاین است که بخش پزشکی راهنمای کاربران در خصوص انواع بیماری ها و داروها، رشد و نمو و طب ورزشی می باشد و بخش تغذیه پاسخگوی سوالات کاربران در خصوص رژیم های چاقی و لاغری، تغذیه در سنین مختلف و بیماری های خاص و خواص خوراکی و میوه ها است.
4- گروه حقوقی، پاسخگوی مشکلات حقوقی کاربران است.
5- گروه روانشناسی، پاسخگوی سوالات کاربران در موضوع های اختلالات روانشناختی ، اضطراب و وسواس ، اعتماد به نفس ، انتخاب همسر ، شیوه های تربیتی ، مشاوره پس از ازدواج و مهارتهای ارتباطی است.
6- گروه مشاوره تحصیلی، با زیر گروه های فنی حرفه ای ، کنکور کارشناسی ، کنکور ارشد و کنکور دکترا پاسخگوی سوالات کاربران در زمینه های یادگیری، برنامه ریزی تحصیلی، انتخاب رشته و معرفی رشته های دانشگاه ها و مشاغل می باشد.
7- در گروه مشکلات ما و شما ، کاربران می توانند تمام مشکلاتی که در حین کار با بخش های مختلف سایت با آن مواجه می شوند را در این بخش مطرح کرده و راهنمایی های لازم را دریافت کنند.
8- هنر در خانه ، پاسخگوی سوالات کاربران در خصوص آشپزی، شیرینی پزی، نکات ریز خانه داری، دکوراسیون، و هنرهای دستی می باشد.
9. در گروه مشاوره پژوهشی، کاربران می توانند سوالات خود را در حیطه های روش تحقیق و مرجع شناسی مطرح و راهنمایی لازم را دریافت نمایند.

برای پرسیدن سوال اینجا کلیک کنید.