سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

آزمایشگاه پزشکی در منزل

آزمایش پزشکی بخش مهمی از درمان محسوب می شود اما با مشکلات ناشتا بودن و رفتن به آزمایشگاه و پیدا کردن جای پارک و نوبت آزمایشگاه و ... چه کنیم؟
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
آزمایشگاه
آزمایشگاه رفتن همیشه یکی از مسایلی است که پس مراجعه به پزشکی بیمارها را اذیت می کند. آزمایش پزشکی دادن به دلیل آنکه نیاز به ناشتایی و حضور فیزیکی فرد در آزمایشگاه را دارد، معمولاً آدم ها را از کارهای روزمره شون می ندازه و به همین دلیل رفتن به آزمایشگاه رو مدام پشت گوش می ندازند. در این مقاله می خواهم راهی به شما یاد بدهم که از مسایل این موضوع راحت شوید.
آزمایش پزشکی اما بخش مهمی از فرآیند درمان بیماران حساب می شود. بدون دانستن نتیجۀ آزمایش، پزشک نمی تواند متوجه شود بیمار، دقیقاً چه مسله ای دارد تا جهت درمان وی اقدام نماید. بنابراین سعی کنید از دادن آزمایش پزشکی و چکاپ به هیچ وجه شانه خالی نکنید. خوب پس با مشکلات ناشتا بودن و رفتن به آزمایشگاه و پیدا کردن جای پارک و نوبت آزمایشگاه و ... چه کنیم؟
آزمایش آنلاین اسم سرویس جدیدی است که تا حدی توانسته این جور مسایل رو حل کند. شما با استفاده از سیستم آزمایش آنلاین دیگر لازم نیست به  آزمایشگاه بروید. حتی جواب آزمایش پزشک را هم می توانید به صورت آنلاین از سایت بگیرید. با استفاده از سیستم آزمایش آنلاین معمولاً نیاز نیست هزینه ای برای نمونه گیری در محل پرداخت کنید و شما همچنین هزینۀ رفتن تا آزمایشگاه رو می توانید صرفه جویی کنید. 

کدم آزمایشگاه آزمایش من را انجام می دهد؟

آزمایشگاه یکی از اصلی ترین سوالات این سیستم است. اینکه آزمایش شما توسط کدام آزمایشگاه انجام می شود خیلی مهم است. زیرا اگر دقت کرده باشید، معمولاً پزشکان و دوستان و آشنایان آزمایشگاه های خاصی را به ما معرفی می کنند تا در آن آزمایش بدهیم. به نظر می رسد آزمایش آنلاین این امکان را نیز به کاربرانش می دهد که بتوانند آزمایشگاهی را که قصد دارن آزمایششان آنجا انجام شود را انتخاب نمایند. می بایست اسم آزمایشگاه پزشکی مورد نظرتون رو موقع ثبت درخواست آزمایش بنویسید تا نمونه شما را به آن آزمایشگاه برسانند.
متخصصین آزمایشگاهی در زمان و مکان مورد نظر شما برای گرفته نمونه خون شما به محل مورد نظر شما مراجعه می کنند و طبق استانداردهای وزارت بهداشت نمونه شما رو می گیرند. همان زمان نیز شما می توانید به راحتی مبلغ آزمایش خود را که طبق تعرفۀ بیمه شما حساب شده است (یا به صورت آزاد)، را پرداخت نمایید و دیگر کار تمام است. فقط منتظر بمانید تا جواب آزمایش شما حاضر شود.
به محض اینکه نمونه خون شما به آزمایشگاه تحویل شود، یک پیامک برای شما ارسال می شود و خبر ارایه موفق نمونه شما به آزمایشگاه را می دهد. همان جا شما می توانید فرم نظر سنجی کیفیت نمونه گیری تون خود را نیز پر کنید. هر زمان که جواب آزمایش شما حاضر شود، یک پیامک دیگر برای شما ارسال می شود که حاوی لینک مشاهدۀ جواب آزمایش است. به راحتی جواب آزمایشتون خود را ببینید. حتی اگر مایل بودید می توانید درخواست دهید تا جواب فیزیکی آزمایش شما براتون پیک شود.
من که تجربۀ جالبی با این سیستم داشتم، مادر بزرگم از رفتن به آزمایشگاه با زبون ناشتا راحت شد.

این متن تبلیغاتی است و محتوای آن توسط تبیان تایید و یا رد نمی‌شود
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین