سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

برنامه های ویژه اشتغال مددجویان در شرایط جدید

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) از برنامه های ویژه اشتغال مددجویان این نهاد در شرایط جدید اقتصادی خبر داد و گفت: از محل صندوق توسعه ملی ۱۰۰ هزار فقره وام ۲۵ میلیونی پرداخت می شود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
پرویز فتاح
پرویز فتاح در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به بودجه جدید اشتغال مددجویان کمیته امداد اظهار داشت: با توجه به شرایط اقتصادی جدید و نیاز مددجویان به اشتغال، برنامه های جدید و منابع جدیدی را با کمک دولت برای ایجاد شغل مددجویان در نظر گرفته ایم.

وی گفت: از محل صندوق توسعه ملی یک و نیم میلیارد دلار در قالب ۱۰۰ هزار فقره وام ۲۵ میلیون تومانی به مددجویان تحت پوشش اختصاص پیدا می کند که پرداخت این وام ها آغاز شده است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) تأکید کرد: وام اشتغال از صندوق توسعه ملی به افراد نیازمند شغل که مددجویان امداد هستند و در شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر و مناطق روستایی زندگی می کنند، اختصاص پیدا می کند.

فتاح بیان داشت: امیدواریم بتوانیم تا پایان سال تمامی ۱۰۰ هزار فقره وام را به مددجویان پرداخت کنیم اما چنانچه تعدادی نیز برای سال آینده باقی بمانند، این مبلغ سوخت نمی شود.

وی به همکاری خوب بانک ها با کمیته امداد در جهت پرداخت وام اشتغال اشاره کرد و افزود: همچنین از محل تبصره ۱۶، یک هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان برای وام مددجویان به صورت صد درصد جذب شده است که با این مبلغ نیز ۲۰ میلیون تومان وام می دهیم که در مجموع به حدود ۱۰۰ هزار نفر نیز از این طریق تسهیلات پرداخت خواهد شد.
منبع: مهر
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین