سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

رمان «پل» به بازار آمد

رمان «پل» تألیف مشترک غلامحسین دولت آبادی و آراز بارسقیان به همت نشر اسم منتشر شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
رمان «پل»


رمان «پل» در یک همکاری مشترک میان  غلامحسین دولت‌آبادی، نمایشنامه‌نویس و کارگردان تئاتر و آراز بارسقیان داستان‌نویس و مترجم ادبیات در مدت دو سال تألیف شده است.

بارسقیان این رمان را حاصل رابطه دوستانه و خصمانه خود با غلامحسین دولت آبادی می خواند و می‌گوید: داستان پل، از تضادهای ما دو نفر شکل می گیرد، داستان یک روز از زندگی شخصیت اصلی قصه است و ‌تمام اتفاقات و روزمرگی‌هایی که برای او اتفاق می‌افتد.

ناشر در معرفی این کتاب نوشته است: پنج‌شنبه بیست‌وچهارم مرداد ۱۳۹۲. تهران روز گرمی را قرار است پشت سر بگذارد. در این روز گرم ما شاهد یک روز از زندگی آدم‌های این شهر هستیم. آدم‌هایی که موفقیت یکی‌شان، شکست دیگری است. پل‌هایی که باید آد‌م‌ها را بهم وصل کند، آدم‌ها را از هم دور می‌کند. در کنار هر کدام از این پل‌ها داستان‌هایی رخ می‌دهد. داستان‌هایی که از صبح گرم تابستانی شروع می‌شود و تا آخرین ساعات شب طول می‌کشد.
پیش از این غلامحسین دولت‌آبادی و آراز بارسقیان، نمایشنامه‌های مختلفی باهم تألیف و به روی صحنه برده‌اند و در این بین نمایشنامهٔ «گام زدن روی یخ نازک» در سال ۱۳۹۲ به عنوان کتاب سال در بخش تئاتر، برگزیده شد. از بارسقیان نیز رمان‌هایی با عناوین «یکشنبه»، «دوشنبه» و داستان کوتاه «غریبه» به چاپ رسیده است. 
رمان ۵۸۴ صفحه‌ای پل اکنون توسط نشر اسم منتشر شده و روانه کتاب‌فروشی‌ها شده است.


منبع:فارس
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین