سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

معرفی داوران فیلم‌های سینمایی بخش روایت نو جشنواره بین‌المللی مقاومت

هیات داوران فیلم‌های سینمایی بخش روایت نو (فیلمسازان اول) پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت معرفی شدند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
 
معرفی داوران فیلم‌های سینمایی بخش روایت نو جشنواره بین‌المللی مقاومت

هیاتی متشکل ازداود میرباقری، مریلا زارعی، ناصر شفق، محمدحسین حقیقی و  احمدرضا معتمدی فیلم‌های سینمایی بخش روایت نو جشنواره مقاومت را داوری می‌کنند.

بر پایه این خبر، در این بخش هشت فیلم سینمایی به مرحله مسابقه راه پیدا کرده‌اند. «چراغ‌های ناتمام» مصطفی سلطانی، «دایان» بهروز نورانی پور، «کنجان چم» یاسمن نصرتی، «دریاچه ماهی» مریم دوستی، «ویلایی‌ها» منیر قیدی، «صدای منو می‌شنوید...؟» صادق پروین آشتیانی و «اشنوگل» هادی حاجتمند و علی سلیمانی سرنسری اثاری هستند که در این بخش رقابت دارند. نکته قابل توجه حضور سه فیلمساز زن در این بخش است.

بخش روایت نو، این جشنواره به منظور کشف و حمایت از استعداد‌های جوان برای نخستین بار در این دوره، بخش «روایت نو» را در ساختار مسابقات این رویداد سینمایی راه‌اندازی کرده است. در این بخش، تمام آثار فیلمسازان اول در قالب فیلم‌های سینمایی، کوتاه داستانی و مستند توسط هیات‌های داوری مورد ارزیابی و داوری قرار می‌گیرد و به برترین فیلم‌های این بخش، لوح یادبود، جایزه نقدی و نشان شهید آوینی اهدا خواهد شد.

گفتنی است؛ پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت به همت بنیاد فرهنگی روایت فتح، انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس با همکاری مراکز و سازمان‌های مختلف کشور همزمان با هفته گرامیداشت بسیج از ۵ تا ۹ آذر به دبیری محمد خزاعی در تهران برگزار می‌شود.

منبع :باشگاه خبرنگاران جوان
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین