وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

علاقه‌مندان و فعالان حوزه اسباب‌بازی، مهمان ۱۰ برنامه‌ی علمی

یک همایش، چهار نشست و پنج کارگاه تخصصی‌، برنامه‌های کمیته‌ی علمی چهارمین جشنواره ملی اسباب‌بازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از ۲۶ تا ۳۰ آبان خواهند بود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
برنامه های کمیته
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، کمیته‌ی علمی جشنواره‌ی ملی اسباب‌بازی با اعلام برنامه‌های خود در چهارمین سال از برگزاری این رویداد فرهنگی، میزبان اساتید، فعالان و علاقه‌مندان خواهد بود.

بر اساس این گزارش، برنامه‌های تخصصی این کمیته ۲۶ آبان با برگزاری همایش «لزوم تاسیس رشته‌ی اسباب‌بازی در دانشگاه‌ها» آغاز خواهد شد. در همین روز کارگاه «بازارپردازی شخصیت در اسباب‌بازی» میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.

در دومین روز از برگزاری این رویداد فرهنگی، نشست «تولید اسباب‌بازی در ایران» و کارگاه «طراحی و اجرای رویدادهای بازی محور» برگزار می‌شود.

«مسائل توزیع اسباب‌بازی در ایران» و «مهارت‌های یک فروشنده‌ی اسباب‌بازی» عنوان‌های نشست و کارگاه تخصصی ۲۸ آبان خواهند بود.

اساتید و سخنرانان حوزه‌ی بازی و اسباب‌بازی با نشست و کارگاه «نقش روان‌شناسی در طراحی و تولید اسباب‌بازی» و «نقش اسباب‌بازی‌ها در الگوهای نوین تدریس»‌، در چهارمین روز از جشنواره‌ی ملی اسباب‌بازی میزبان علاقه‌مندان‌اند.

با اعلام این کمیته نشست «حضور طراحان در صنعت اسباب‌بازی» و کارگاه «طراحی فرآیند و مکانیک بازی در اسباب‌بازی‌های رومیزی»، ‍‍پایان بخش میزگردها و هم اندیشی‌های این دوره از جشنواره در روز ۳۰ آبان خواهند بود.

گفتنی است که اسامی اساتید، سخنرانان و ساعت برگزاری این برنامه‌ها به زودی اعلام خواهد شد.

چهارمین جشنواره‌ی ملی اسباب‌بازی از ۲۶ تا ۳۰ آبان، از ساعت ۹ تا ۱۹ در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون ‍پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران برگزار می‌شود.

مطالب مرنبط:
معرفی هیئت داوران چهارمین جشنواره ملی اسباب‌بازی
همکاری «سرزمین تیزهوش‌ها» با چهارمین جشنواره ملی اسباب‌بازی
چهارمین جشنواره ملی اسباب بازی برگزار می شود

کانال کودک و نوجوان تبیان
تنظیم: شهرزاد فراهانی- منبع: www.kanoonnews.ir
مشاوره
مشاوره
اگر در خصوص این موضوع سوالی داشتید، به مشاوره تبیان مراجعه نمایید .
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین