سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
همه‌ی آنچه لازم است در مورد ویروس کرونای جدید (COVID-19)، بدانید و بخوانید و بپرسید و ببینید

تلاش کردیم اجازه بازی‌سازی به هنگ‌کنگ ندهیم

سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان گفت: بازی سخت و سنگینی مقابل هنگ‌کنگ داشتیم اما خوشبختانه توانستیم صعود کنیم و به هدفمان برسیم.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
ورزش بانوان
آزمون، سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان گفت: بازی سخت و سنگینی مقابل هنگ‌کنگ داشتیم اما خوشبختانه توانستیم صعود کنیم و به هدفمان برسیم. با سه تغییر نسبت به بازی اول وارد زمین شدیم و  با توجه به اینکه کاملا از شیوه و سیستم  تیم هنگ کنگ آگاه بودیم، سعی کردیم از دقیقه اول بازی با فشار روی مهره های کلیدی و تاثیر گذار اجازه بازی سازی به هنک کنگ ندهیم. متاسفانه روی یک ضدحمله سریع و اشتباه فردی بازیکنان گل اول را دریافت کردیم. این مساله باعث شد هنگ کنگ با خیال راحت تری به بازی ادامه بدهد.
سرمربی تیم ملی فوتبال فوتبال بانوان ادامه داد: ما با توجه به گلی که خوردیم سعی کردیم دوباره به شرایط مسابقه برگردیم. نیمه اول فراز و نشیب زیاد داشتیم و فرصت های خوبی داشتیم که نتوانستیم به گل تبدیل کنیم.
وی ادامه داد: نیمه دوم با بچه ها صحبت کردیم و قرار شد با توجه به شرایط آب و هوا که خیلی روی ما تاثیر منفی داشت با دوندگی زیاد و پرس و فشار بتوانیم حریف را به عقب ببریم که خدا را شکر توانستیم گل اول را به ثمر برسانیم و بازی به تعادل کشیده شد.
آزمون ادامه داد: با تعویض هایی که انجام دادیم، روند بازی را عوض کردیم تا آنطور که می خواستیم به  گل برسیم. با حریف سرسخت و دونده ای روبه رو بودیم. تیم هنگ کنگ بسیار خوب فوتبال بازی کرد و تا دقیقه 90 بدون خستگی برنامه های خود را در زمین بازی به اجرا گذاشت.
وی در ادامه بیان کرد: شرایط آب و هوایی و تغذیه برای هنک کنگ مشابه کشور خودشان بود و البته برای ما این امر بسیار سخت بود اما خدا را شکر توانستیم به عنوان سرگروه به مرحله بعدی مسابقات المپیک صعود کنیم.
آزمون گفت: ملی پوشان با تمام وجود بازی کردند و در هر بازی نشان دادند که در حال پیشرفت هستند. امیدوارم در ادامه با اردوهای تدارکاتی بهتر، قوی تر و با سازمانده بهتری در دور بعدی بازیها حاضر شویم. از کادر فنی که در تمام لحظات برای این موفقیت شبانه روز تلاش کردند، تشکر می کنم.
از مدیر تیم که تمام امکانات را با سخت ترین شرایط برای ما آماده کرد تشکر مخصوص دارم و در پایان این صعود مقتدارانه را به همه ایرانی های عزیز، عوامل فدراسیون، وزارت ورزش و همه ارگان ها یی که برای آمادگی این تیم از هیچ کوششی دریغ نکردند، تقدیم می کنم. همچنین از خانواده هایی که با حمایت خودشون باعث شدند که ما  با فراغ بال و روحیه بالا در این مسابقات شرکت کنیم نیز تشکر می کنم.
منبع:فارس
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین