تبیان، دستیار زندگی

منتخبین سومین دوره مسابقه عکاسی کربلا جاریست

باشگاه کاربران تبیان در راستای اهداف دینی و فرهنگی پیرامون حماسه عظیم عاشورا و ایام محرم و صفر، سومین دوره مسابقه عکاسی کربلا جاریست را برگزار کرد و هم اکنون منتخبین این مسابقه معرفی خواهند شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
منتخبین سومین دوره مسابقه عکاسی کربلا جاریست

سومین دوره مسابقه عکاسی کربلا جاریست، مانند دو دوره قبل مسابقه در سال های گذشته، با استقبال عکاسان و کاربران سایت تبیان رو به رو شد. عکاسان علاقه مند به همراهی مسابقه، آثار خود را در جهت پاسداشت مکتب عاشورا و حماسه حسینی و همچنین بزرگداشت ایام سوگواری ماه‌های محرم و صفر و در یکی از دو قالب آماتور (مبتدی) و حرفه‌ای ارسال کردند.
پس از بررسی تمام آثار ارسالی از عکاسان حرفه ای و آماتور، تصاویر راه یافته به مراحل نهایی مسابقه مشخص شدند و هم اینک، عکاسان منتخب شرکت کننده در مسابقه، معرفی می‌شوند. طبق فراخوان مسابقه، به هنرمندان منتخب، گواهی شرکت در سومین دوره مسابقه عکاسی کربلا جاریست تقدیم می‌شود.
تعدادی از تصاویر منتخب مسابقه را در اینجا مشاهده می کنید.
سومین دوره مسابقه عکاسی کربلا جاریست
سومین دوره مسابقه عکاسی کربلا جاریست
سومین دوره مسابقه عکاسی کربلا جاریست
سومین دوره مسابقه عکاسی کربلا جاریست
سومین دوره مسابقه عکاسی کربلا جاریست

** منتخبین بخش حرفه ای:
رتبهنام و نام خانوادگی
جایزه
اولعباس مشهدی آقایی300 هزار تومان
دومرضا مصطفوی200 هزار تومان
سوم
علی حسن زاده100 هزار تومان
علیرضا رمضانی100 هزار تومان

** منتخبین بخش آماتوری:
رتبهنام و نام خانوادگیجایزه
اولسارا کلام جوقان150 هزار تومان
دومرضا رضازاده100 هزار تومان
سومعلی رضا نوروزی چم یوسف علی50 هزار تومان
 
** نحوه دریافت جوایز:
- به منظور حفظ مالکیت آثار و اطمینان از این موضوع، عکاسان منتخب باید اصل تصاویر (فایل اصلی) درخواست شده از طریق ایمیل خود را به پست الکترونیک بخش مسابقات تبیان به آدرس ایمیل بخش مسابقات ارسال نمایند. در صورت عدم ارسال فایل اصلی در زمان خواسته شده، اهدای جایزه امکان پذیر نیست.
- کاربران منتخب برای دریافت جوایز، باید عضویت خود در سایت تبیان را حداکثر تا تاریخ 15 آذر 1397 تکمیل و تایید نهایی نمایند. اگر تاکنون عضو تبیان نبوده اید، از اینجا به جمع کاربران ما بپیوندید. برای تکمیل اطلاعات عضویت و تایید نهایی شدن باید نام و نام خانوادگی، تصویر کارت ملی یا شناسنامه، شماره تماس، آدرس و کد پستی را در صفحه پروفایل کاربری (اینجا) ثبت کنید.
- کاربران منتخب مسابقه، پس از تکمیل اطلاعات و تایید نهایی شدن عضویت، باید اطلاعات شماره حساب بانکی به نام خود، نوع حساب و نام بانک، به همراه نام و نام خانوادگی و شناسه کاربری را حداکثر تا تاریخ 15 آذر 1397 به پست الکترونیک بخش مسابقات تبیان به آدرس ایمیل بخش مسابقات ارسال کنند تا روند اداری اهدای جوایز، پیگیری شود.
- فرصت زمانی تکمیل اطلاعات عضویت و ارسال مدارک جهت دریافت جایزه، تا تاریخ 15 آذر 1397 است و پیگیری جوایز پس از این تاریخ امکان پذیر نیست.
- پیگیری جوایز منتخبین مسابقه از طریق پست الکترونیک بخش مسابقات تبیان به آدرس ایمیل بخش مسابقات فراهم است.
- در صورت نیاز به راهنمایی پیرامون عضویت، از طریق مشاوره عضویت (اینجا) درخواست خود را مطرح کنید و یا سوالات خود را از طریق پست الکترونیک بخش عضویت به آدرس عضویت پیگیری نمایید.

باشگاه کاربران تبیان