وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

عضو هیأت مدیره انجمن ارتودنتیست‌های ایران مطرح کرد

ارائه درمان‌های نوین در حوزه ارتودنسی/استفاده از پلاک‌های ارتودنسی شفاف

عضو هیأت مدیره انجمن ارتودنتیست‌های ایران از ارائه درمان‌های نوین در حوزه ارتودنسی در سومین کنگره انجمن ارتودنتیست‌های ایران خبر داد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
ارائه درمان‌های نوین در حوزه ارتودنسی/استفاده از پلاک‌های ارتودنسی شفاف
حسین ارباب زاده در آستانه برگزاری سومین سمپوزیوم انجمن ارتودنتیست‌های ایران اظهار داشت: این سمپوزیوم همزمان با شانزدهمین گردهمایی علمی سالیانه انجمن ارتودنسی ایران برگزار می‌شود و شعار آن زیبایی در ارتودنسی نوین است.

این متخصص ارتودنسی افزود: زیبایی در ارتودنسی حائز اهمیت است و کارکرد آن در کمک به زیباترشدن دندان و لبخند بوده که ارتودنتیست‌ها در کنار سایر متخصصین امر زیبایی دندان در سمپوزیوم انجمن ارتودنتیست های ایران به تبادل اطلاعات قرار می‌پردازند.
وی بیان داشت: متخصصان دیگر حوزه زیبایی دندان در این کنگره حضور دارند و تبادل نظر توسط اساتید و صاحبنظران برجسته صورت می گیرد و در واقع ارتودنسی پایه‌ای جهت کمک به درست کردن  لبخند زیبا در نظر گرفته شده و پیش نیازی برای کمک به زیبایی دندان است.

عضو هیأت مدیره انجمن ارتودنتیست‌های ایران گفت: یکی از درمان‌های جدید ارتودنسی که طی سال‌های اخیر در دنیا استفاده از آن رایج شده، پلاک های ارتودنسی شفاف در بزرگسالان است که رضایت بیمار را حین درمان  از لحاظ زیبایى به همراه دارد.

ارباب زاده خاطر نشان کرد: همه درمان‌های نوین در حوزه ارتودنسی در سومین سمپوزیوم انجمن ارتودنتیست های ایران توسط اساتید و صاحبنظران برجسته مورد ارائه خواهد گرفت.
منبع: فارس
مشاوره
مشاوره
اگر در خصوص این موضوع سوالی داشتید، به مشاوره تبیان مراجعه نمایید .
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین