تبیان، دستیار زندگی
رکت در مسابقات تبیان، از بخش‌های جذاب برای کاربران است که طی سالیان گذشته، مخاطبان خاص خود را دارد، که به چند دسته تقسیم می‌شود ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مسابقات تبیان

شرکت در مسابقات تبیان، از بخش‌های جذاب برای کاربران است که طی سالیان گذشته، مخاطبان خاص خود را دارد، که به چند دسته تقسیم می‌شود:

مسابقات روزانه، هفتگی، آدینه (روزهای پنجشنبه و جمعه هر هفته روی سایت قرار می‌گیرد)، که در بخش فارسی سایت تبیان هستند و محل قرار گرفتن آن در صفحه اصلی سایت (در تصویر ذیل مشخص شده است)، در داخل باکس باشگاه کاربران بوده و برای شرکت در مسابقه و یا مشاهده برندگان می‌توانید به این ترتیب اقدام نمایید:

مسابقات تبیان

مسابقه روزانه، هر روز تغییر می‌کند و 2 امتیاز دارد. مسابقه هفتگی فارسی، هفتگی عربی (برای دیدن تصویر، کلیک نمایید) و هفتگی انگلیسی (برای دیدن تصویر، کلیک نمایید) هر هفته تغییر می‌کند و 10 امتیاز دارد. مسابقه هفتگی آدینه، پنج شنبه و جمعه هر هفته در کنار سوال روزانه و هفتگی قرار می‌گیرد و 10 امتیاز دارد.

البته این امتیازها تنها برای اعضای سایت تبیان که تمایل به ذخیره امتیازات به دست آمده از مسابقات در کارنامه خود را دارند قابل استفاده است و افراد بازدید کننده از سایت، باید برای شرکت در مسابقه، نام و مشخصات خود را به شکل کامل در فرم مربوط به هر سوال تکمیل کرده و ثبت نمایند. این افراد امکان استفاده از صفحه شخصی (تبیان من) را دارا نیستند و نمی‌توانند امتیازات خود را برای شرکت در قرعه‌کشی‌های دوره‌ای ذخیره نمایند.

مسابقات تبیان

قرعه‌کشی هدیه‌های سایت تبیان، مربوط به افرادی است که یا عضو سایت تبیان نیستند و با درج مشخصات خود در مسابقه شرکت کرده‌اند و یا کاربرانِ عضوی که گزینه «ذخیره امتیاز» را علامت‌دار نکرده‌اند و تمایل به شرکت در قرعه کشی سایت را داشته‌اند.

برای دیدن نتایج قرعه‌کشی‌های روزانه، هفتگی، عربی و انگلیسی، اینجا را کلیک کنید.

مسابقات تبیان

هدیه افراد برنده چیست؟

افراد برنده در این مسابقات، برنده بن خرید از فروشگاه اینترنتی تبیان می‌شوند و می‌توانند با مراجعه به صفحه «تبیان من» و انتخاب منوی «فروشگاه من»، بن خرید و مشخصات آن را مشاهده نموده و از آن برای خرید از فروشگاه اینترنتی تبیان استفاده نمایند.

مسابقات تبیان

برای بزرگ‌نمایی تصاویر، بر روی آن‌ها کلیک کنید.


باشگاه كاربران تبیان