تبیان، دستیار زندگی
برای اینكه در وزن پایین تر مبارزه می كنم، هنوز دو سه كیلویی اضافه وزن دارم، البته مشكل مهمی نیست تا آغاز مسابقه ها سه روز مانده و تا آن روز حتماً سر وزن می آیم." هادی ساعی كه آخرین مدالش نقره جهانی 2003 آلمان است. قبل ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

هادی ساعی: با كاپ طلایی از پاریس به آتن می روم


برای اینكه در وزن پایین تر مبارزه می كنم، هنوز دو سه كیلویی اضافه وزن دارم، البته مشكل مهمی نیست تا آغاز مسابقه ها سه روز مانده و تا آن روز حتماً سر وزن می آیم."

هادی ساعی كه آخرین مدالش نقره جهانی 2003 آلمان است. قبل از اعزام به مسابقه های انتخابی المپیك در فرانسه می گوید:" در این چند دوره اردو تمرینات خیلی خوبی را پشت سر گذاشتیم و از لحاظ آمادگی بدنی هم هیچ مشكلی نداریم."

هادی ساعی درباره سطح این مسابقه ها  می گوید:" دوره قبل كه برای كسب سهمیه المپیك به كرواسی رفته بودیم، مسابقه ها در طرح خیلی بالایی برگزار شد، در فرانسه هم به طور حتم همینطور است این مسابقه ها به علت اینكه تنها معبر ورود به المپیك است از حساسیت بالایی برخوردار است. تمام كشورهای دنیا با بهترین تكواندو كارانشان شركت می كنند تا سهمیه المپیك را به دست بیاورند." دارنده مدال برنز المپیك درباره حریفانش می گوید:" اكثر آنها را می شناسم. چون من از یك وزن بالاتر به 68 كیلو آمده ام، برای آنها حریف جدیدی حساب می شوم. فیلم مبارزه آنها را دیده ام و با نحوه مبارزه شان آشنا شده ام."

هادی ساعی در پاسخ به این سؤال كه آیا با مدال طلای این مسابقه ها و كسب سهمیه المپیك به ایران باز می گردد، می گوید:" من هیچ وقت برای كشورم كم فروشی نمی كنم. این بار هم سعی می كنم با مدال و كاپ طلای مسابقه های پاریس به ایران برگردم و برای دومین بار راهی مسابقه های المپیك شوم."